Chemia do SPA

Kąpiel w wannie spa jest zawsze wydarzeniem wyjątkowym, zmysłowym i intymnym. Warto stosować produkty do wanien spa o znanej jakości i skuteczności. To istotne dla każdego, kto chce cieszyć się czystą i zdrową kąpielą w swoim jacuzzi ogrodowym. Od niedawna na rynku dostępna jest gama produktów SpaTime - środków do wanien SPA dostarczanych przez niemiecką firmę Bayrol. Wszystkie preparaty pochodzą z produkcji na terenie Unii Europejskiej.

chemia do spa

Chemia do wanny z hydromasażem

Pełna gama chemii dedykowana dla wanien prywatnych ogrodowych lub domowych wanien z hydromasażem pokryje zapotrzebowanie najbardziej wymagających klientów. W ciągłej sprzedaży mamy produkty do regulacji pH oraz środki bezchlorowe do utrzymania czystości wody. Mamy również produkty do skutecznego czyszczenia wanny spa. Prezentowane na naszych stronach produkty do spa znajdują się w naszym magazynie i są gotowe do wysyłki w 24h od chwili złożenia zamówienia. 

Jak stosować chemię w wannie spa

Wyczerpujące informacje o tym jak stosować chemię do spa, podane dawkowanie i opis problemów z wodą znajdą Państwo w dziale porady praktyczne.

chemia do spa jacuzzi