Trening na basenie

Siatka
Lista

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Rower Poolbiking do ćwiczeń w wodzie Sprzęt do aquabike i aquacycling ćwiczenia cardio w wodzie odchudzanie w wodzie
7 800,00 zł
dostępne w 3-7 dni
View Detail
Rower Poolbiking do ćwiczeń w wodzie. Rower basenowy pozwala profesjonalnie uprawiać aquacycling i aquabiking - ćwiczenia cardio i rehabilitacja w wodzie
8 300,00 zł
dostępne w 3-7 dni
View Detail
Rower Poolbiking do ćwiczeń w wodzie. Rower basenowy pozwala profesjonalnie uprawiać aquacycling i aquabiking - ćwiczenia cardio i rehabilitacja w wodzie
8 900,00 zł
dostępne w 3-7 dni
View Detail

Rowery basenowe służą do uprawiania wodnego cardio, które pokochasz. Łączą w sobie wiele zalet, o których więcej opowiemy poniżej. Ich działanie jest zbawienne dla stawów, a jednocześnie zabójcze dla nadmiernych kilogramów. 

Zobacz, co zyskujesz, wybierając rower do basenu i uprawiając aquacycling!

Aquabiking czyli rowerowanie w basenie 

Aquabike, czyli rower do basenu to fantastyczny produkt, który warto wykorzystać w basenie. Zajęcia z tzw. aquacyclingu to fitness w wodzie, który ma wiele genialnych korzyści dla zdrowia i sylwetki.

Przebywając w basenie, pokonujemy opór wody podczas każdego wykonywanego ruchu. To sprawia, że mięśnie muszą pracować mocniej i intensywniej, niż na powietrzu. Dzięki temu ćwiczenia w wodzie są świetnym pomysłem, jeśli chcesz szybko spalić kalorie.

W naszej ofercie znajdziesz kilka modeli rowerów podwodnych, które możesz wybrać:

  • Na przykład rower basenowy One wykonany ze stali nierdzewnej i korzystający z technologii FPR. Polega ona na stopniowym wzrastaniu oporu, jaki muszą pokonać nasze mięśnie podczas ćwiczeń. 
  • Dla zawodowców przeznaczony jest rower basenowy Evolution. Jego konstrukcja jest wzmocniona, a siodełko regulowane.

Z rowerem podwodnym możesz wykonywać różne aktywności:

  • fitness,
  • cardio,
  • rehabilitacja.

Czy aquacycling jest zdrowy?

A jak aquacycling wpływa na zdrowie ćwiczących? Zdecydowanie pozytywnie! To aktywność dla każdego:

Z roweru basenowego mogą korzystać także seniorzy i osoby mające kłopoty ze stawami lub osoby po urazach.

Podwodny fitness to sposób na szybkie i intensywne spalanie kalorii. W połączeniu z dietą czyni cuda dla sylwetki i pomaga utrzymać prawidłową wagę.

Korzystanie z basenowego roweru zmusza mięśnie do mocniejszej pracy, by pokonać opór wody. Mimowolnie sprawiasz, że Twój trening jest zabójcą kalorii!

Trening na aquabike’u jest przyjemny i nie sprawia trudności. Dzięki temu jest polecany także osobom ze słabą kondycją lub rozpoczynającym swoją przygodę z regularnymi ćwiczeniami.

Odchudzanie w basenie

Schudnij i zadbaj o swoje zdrowie oraz smukłą sylwetkę z rowerem basenowym! Skorzystaj z formularza kontaktowego i napisz do nas, jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji o produktach.