Pompy ciepła

Aby nie zmarznąć podczas kąpieli w basenie, nie trzeba czekać na wyjątkowo gorący dzień i nagrzanie się wody. Jej temperaturę można szybko podwyższyć, sięgając po specjalne technologie. Oferujemy pompy ciepła do basenu, czyli urządzenia, które zapewniają komfort termiczny w zbiorniku, a także nie mają dużego poboru energii. Sprzęt ten szczególnie sprawdzi się w polskim klimacie – dzięki niemu można cieszyć się kąpielami znacznie częściej i przez więcej dni w ciągu roku.

Aktywne filtry

Pompy ciepła do basenu – ekonomiczne i wydajne

Pompy ciepła do basenu to doskonała inwestycja dla tych, którzy jak najczęściej chcą pływać i zażywać kąpieli we własnym ogrodzie i pod gołym niebem. Zastosowano w nich mechanizm inwerterowy umożliwiający znaczne podwyższenie temperatury wody przy jednoczesnym niskim poborze energii. Pompy ciepła do basenu wykorzystują powietrze do tego, aby zapewnić optymalne warunki do kąpieli. Ponadto są niewielkich rozmiarów, a ich montaż jest łatwy i nie wymaga wiele wysiłku. Wystarczy podpiąć je pod istniejącą instalację basenową, do czego należy wykorzystać odpowiednie rury. 

Oferujemy basenowe pompy ciepła, które nie odbiorą przyjemności z wypoczynku w pobliżu wody. Działają cicho i nie przeszkadzają podczas kąpieli i relaksu. 

Dlaczego warto inwestować w pompy ciepła do basenu?

W odróżnieniu od urządzeń zasilanych wyłącznie prądem eksploatacja basenowych pomp ciepła jest bardzo tania. Woda nie jest nagrzewana dzięki energii elektrycznej – ciepło jest jej przekazywane z powietrza. Oprócz tego pompy ciepła do basenu docenia się ze względu na fakt, że wydłużają sezon na kąpiele i pływanie. 

Oferujemy pompy ciepła do basenu, których obsługa jest łatwa i intuicyjna – do ich uruchamiania oraz ustawiania temperatury wody służy czytelny sterownik znajdujący się na obudowie urządzenia. W naszym asortymencie dostępne są basenowe pompy ciepła od renomowanych producentów. Są wydajne, ekonomiczne podczas eksploatacji, ciche oraz solidnie wykonane. Wybierz proponowaną przez nas technologię do podgrzewania wody w basenie ogrodowym i zapewnij sobie komfortowe warunki do pływania, kąpieli i wypoczynku!

Pompy ciepła do wody w basenie są podstawowym elementem do ogrzewania basenu. Wyposażone są w nowoczesne moduły, które szybko i bez użycia dużej ilości energii elektrycznej przekazują ciepło znajdujące się w powietrzu i przekazują je przepływającej wodzie basenowej. Z łatwością podgrzeją wodę w basenie do temperatury 30 st.C nawet jeśli latem temperatura nie jest upalna.