Pompy ciepła

Aktywne filtry

Wydajne ogrzewanie wody – pompy ciepła do basenu

Aby nie zmarznąć podczas kąpieli w basenie, nie trzeba czekać na wyjątkowo gorący dzień i nagrzanie się wody. Jej temperaturę można szybko podwyższyć, sięgając po specjalne technologie. Oferujemy pompy ciepła do basenu, czyli urządzenia, które zapewniają komfort termiczny w zbiorniku, a także nie mają dużego poboru energii. Sprzęt ten szczególnie sprawdzi się w polskim klimacie – dzięki niemu można cieszyć się kąpielami znacznie częściej i przez więcej dni w ciągu roku.

Pompy ciepła do basenu – ekonomiczne i wydajne

Pompy ciepła do basenu to doskonała inwestycja dla tych, którzy jak najczęściej chcą pływać i zażywać kąpieli we własnym ogrodzie i pod gołym niebem. Zastosowano w nich mechanizm umożliwiający znaczne podwyższenie temperatury wody przy jednoczesnym niskim poborze energii.

Pompy ciepła do basenu wykorzystują powietrze do tego, aby zapewnić optymalne warunki do kąpieli. Ponadto są niewielkich rozmiarów, a ich montaż jest łatwy i nie wymaga wiele wysiłku. Wystarczy podpiąć je pod istniejącą instalację basenową, do czego należy wykorzystać odpowiednie rury. 

Oferujemy basenowe pompy ciepła, które nie odbiorą przyjemności z wypoczynku w pobliżu wody. Działają cicho i nie przeszkadzają podczas kąpieli i relaksu. 

Dlaczego warto inwestować w pompy ciepła do basenu?

W odróżnieniu od urządzeń zasilanych wyłącznie prądem eksploatacja basenowych pomp ciepła jest bardzo tania. Woda nie jest nagrzewana dzięki energii elektrycznej – ciepło jest jej przekazywane z powietrza. Oprócz tego pompy ciepła do basenu docenia się ze względu na fakt, że wydłużają sezon na kąpiele i pływanie. 

Oferujemy pompy ciepła do basenu, których obsługa jest łatwa i intuicyjna – do ich uruchamiania oraz ustawiania temperatury wody służy czytelny sterownik znajdujący się na obudowie urządzenia.

W naszym asortymencie dostępne są basenowe pompy ciepła od renomowanych producentów. Są wydajne, ekonomiczne podczas eksploatacji, ciche oraz solidnie wykonane. Wybierz proponowaną przez nas technologię do podgrzewania wody w basenie ogrodowym i zapewnij sobie komfortowe warunki do pływania, kąpieli i wypoczynku!

Pompy ciepła do wody w basenie są podstawowym elementem do ogrzewania basenu. Wyposażone są w nowoczesne moduły, które szybko i bez użycia dużej ilości energii elektrycznej przekazują ciepło znajdujące się w powietrzu i przekazują je przepływającej wodzie basenowej. Z łatwością podgrzeją wodę w basenie do temperatury 30 st.C nawet jeśli latem temperatura nie jest upalna.

Sprawdź jak jeszcze możesz zadbać o ogrzewanie basenu ogrodowego