Solary basenowe

Siatka
Lista

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Solary do basenu - maty solarne do podgrzewania wody

Solary do basenu pomogą Ci w ogrzaniu wody w basenie ogrodowym. Są fantastyczne dla portfela, co więcej pod względem ekologii biją inne rozwiązania na głowę! 

Czym są solary i jak je zamontować dowiesz się z poniższego tekstu. 

Poznaj solary do podgrzewania wody w basenie z naszej oferty i ciesz się z ciepłej kąpieli bez nadszarpywania budżetu. 

Jak działają solary ogrodowe do basenu?

Solary ogrodowe do basenu to panele słoneczne, które pobierają energię odnawialną. Tak, wykorzystują darmową i dobrze dostępną latem moc, jaką daje grzejące nad naszymi głowami słońce. 

Solary basenowe występują w postaci czarnych i mocnych płyt z polipropylenu, które skutecznie chłoną energię słoneczną. Dzięki temu zaliczają się do wyjątkowo ekologicznych i jednocześnie łaskawych dla portfela sposobów ogrzewania wody w basenie. 

Dobrze umiejscowione solary do basenu potrafią zdziałać cuda w sezonie. W sezonie, bo do ich działania niezbędne jest naturalne światło. 

Ogrzana woda zostaje dostarczona przez rurę do basenu zaraz po przefiltrowaniu. 

Solary basenowe w Twoim ogrodzie

Solary basenowe mogą znaleźć się w Twoim ogrodzie i za darmo ogrzewać wodę, musisz jednak wygospodarować dla nich dogodne miejsce:

  • na dachu domu,
  • na płocie,
  • na wolno stojącym stelażu.

Najlepiej, jeśli znajdziesz dla nich przestrzeń niedaleko basenu. Takie umiejscowienie pozwoli Ci uniknąć dużych strat ciepła i energii oraz na silniejsze ogrzanie wody. 

Dzięki stosowaniu solarów ogrodowych w gorącym wakacyjnym sezonie nie musisz martwić się o ciepłą wodę w przydomowym zbiorniku. Zupełnie za darmo zostanie ona ogrzana, a Ty i inni domownicy możecie cieszyć się komfortową kąpielą

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, jak dbać o basen i zawsze korzystać z krystalicznie czystej wody, sprawdź nasz poradnik basenowy. Dzięki podanym wskazówkom w Twoim basenie nie zabraknie ciepłej wody, a jakość kąpieli będzie miała najwyższy możliwy poziom.

Napisz do nas, w razie gdy potrzebujesz więcej informacji o solarach basenowych lub montażu.