Gry basenowe

Gry i zabawy w basenie to świetny sposób na aktywny wypoczynek oraz integrację. Dostępne są zarówno proste akcesoria, jak piłki, rakietki czy pierścienie, jak i bardziej zaawansowane - bramki do piłki wodnej, torby do gry w wodnego kolosa czy pneumatyczne parkury przeszkód. Możliwości zabawy jest mnóstwo. Gra w piłkę wodną wzmacnia kondycję i refleks. Wyścigi ze sztafetami rozwijają szybkość. Poszukiwanie zatopionych przedmiotów ćwiczy oddech i nurkowanie. A zawody rodzinne w wodnym wolnym stylu gwarantują morze śmiechu i doskonałą zabawę. Basenowe gry i zawody to świetny sposób na spędzanie wolnego czasu.

Aktywne filtry

Gry do zabawy na wodzie i pod wodą

Gry i zabawy w basenie to świetna forma aktywnego wypoczynku i dobrej zabawy zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. W naszej ofercie znajdziesz wiele ciekawych akcesoriów, które umilą czas spędzony w wodzie.

Do gier zespołowych idealnie nadaje się piłka plażowa lub piłka neoprenowa, która nie nasiąka wodą. Gra w piłkę wzmacnia kondycję, refleks i poprawia koordynację ruchową. Z kolei pistolety wodne pozwolą stoczyć fascynujące pojedynki na wodę. Strzelaj do przeciwnika strumieniem wody i staraj się go trafić, ale i unikać pocisków.

Dla amatorów nurkowania przygotowaliśmy specjalne zabawki, które można odnaleźć pod wodą. Popłyń i zejdź pod powierzchnię, aby znaleźć ukryte na dnie basenu skarby. Będzie to świetny trening oddechu i zwinności pod wodą.

Nasze gry i akcesoria basenowe zapewnią doskonałą rozrywkę zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Poprawią sprawność fizyczną, zachęcą do ruchu, a przy tym dostarczą mnóstwo śmiechu i frajdy. Sprawdź całą ofertę i wybierz sprzęt, który najbardziej przypadnie Ci do gustu!