Gry basenowe

Aktywne filtry

Akcesoria do pływania w basenie 

Basen może być nie tylko miejscem letniego relaksu, ale też przestrzenią nauki lub aktywności fizycznej. Dlatego sprawdź, jakie akcesoria do pływania oferujemy w sklepie i dlaczego je polecamy.

Przedstawiamy Ci sprzęt do pływania zarówno dla początkujących jak i dla doświadczonych pływaków, dlatego na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Akcesoria pływackie dla początkujących

Czym byłby przydomowy basen bez dobrej zabawy? Koniecznie poznaj nasze akcesoria pływackie dla początkujących, takie jak:

  • piłki neoprenowe,
  • makarony do pływania.

Dzięki nim czas spędzony w wodzie będzie owocował w świetną zabawę towarzyską oraz nowe umiejętności.

Piłka wykonana z neoprenu jest bezpieczna dla dzieci i kolorowa, więc trudno ją zgubić. Co więcej, jest odporna na warunki atmosferyczne, takie jak wysoka temperatura, wilgoć czy piasek unoszony wiatrem.

Przyda się zarówno w ogrodzie jak i na nadmorskiej plaży.

Makarony do pływania są sprawdzonym sposobem na szybsze opanowanie sztuki unoszenia się w wodzie i pływania. Są wykonane z kolorowej pianki. Makarony są też świetnym akcesorium do zabawy w wodzie. 

Sportowe gadżety do pływania

Basen to też przestrzeń, w której warto uprawiać sport. To dlatego, że wysiłek mięśni w wodzie jest jeszcze bardziej efektywny niż na wolnym powietrzu i wymaga mocniejszego zaangażowania. Do ćwiczeń w basenie przydadzą się sportowe gadżety do pływania

Sprawdź nasze akcesoria i wybierz te, które przydadzą Ci się podczas ćwiczeń:

Pas oporowy, hantle oraz obciążeniowe mankiety pozwalają wykonać efektywny trening w wodzie i zaangażować mięśnie jeszcze mocniej niż zazwyczaj. Pozwala to spalić więcej tkanki tłuszczowej i wysmuklić sylwetkę.

Kule do nurkowania są doskonałymi akcesoriami zarówno dla dzieci jak i dorosłych i pozwalają na świetną zabawę w wodzie.

Wybierz akcesoria do pływania w basenie i ciesz się jeszcze przyjemniej i efektywniej spędzonym czasem w wodzie. Jeśli masz pytania dotyczące oferty, odezwij się do nas, chętnie udzielimy informacji.