Filtruj według

Marka

Marka

Środki zmiękczające do wody basenowej - chemiabasenowa.pl

Środki zmiękczające

Środki zmiękczające wodę basenową służą poprawie jakości wody basenowej na kilka sposobów - zapobiegają wytrącaniu się żelaza i manganu z wody pobieranej bezpośrednio ze studni; pozwalają zapobiec brązowieniu wody; dzięki nim unikniesz osadzaniu się kamienia na ściankach zbiornika.

Odkładające się w zbiorniku żelazo i mangan mogą uszkodzić instalację basenową, dlatego należy z nimi walczyć. To korzyść zarówno dla kąpiących się, samego basenu oraz Twojego portfela. Woda w basenie może zyskać brązowy lub rudy odcień już kilka godzin po nalaniu jej do zbiornika. To przez obecność wspomnianego żelaza. Środki zmiękczające wodę basenową z łatwością poradzą sobie z tym problemem, dzięki czemu woda pozostanie krystalicznie czysta

Aktywne filtry

rating 0 recenzji
Bayrol Protect & Shine 2-litrowa butelka z miarką Formuła 2w1 - klaruje wodę oraz czyści ściany basenu na linii wody Zapobiega osadzaniu się brudu na linii wody
116,00 zł
wysyłka 24 h
View Detail

Kamień odkładający się na ściankach niecki bywa sporym problemem. Nie jest też łatwy do usunięcia. Dlatego też warto zapobiegać, a nie leczyć i regularnie stosować chemię zmiękczającą do wody w basenie. 

Rodzaje środków zmiękczających wodę basenową

Naszą misją jest wspieranie klientów w codziennej pielęgnacji basenów, dlatego znajdziesz u nas niezbędne środki zmiękczające wodę basenową. Oferujemy między innymi:

  • Bayrol Protect&Shine, czyli produkt 2 w 1. Zapobiega trwałemu osadzaniu się osadów i kamienia, a co więcej utrzymuje wodę basenową w doskonałym stanie. Preparat sprawia, że ewentualne osady na wysokości lustra wody wystarczy delikatnie zetrzeć szmatką. I po problemie!
  • Bayrol Calcinex – zmiękcza wodę, zapobiega jej brązowieniu i zastępuje często wykorzystywaną w basenach witaminę C

Produkty marki Bayrol charakteryzuje wysoka jakość i niezawodność. Warto mieć ich preparaty pod ręką, gdy w Twoim ogrodzie znajduje się basen. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o pielęgnacji basenu, odsyłamy Cię do naszej zakładki blogowej. W artykule o brązowej wodzie piszemy, jakie są przyczyny zjawiska oraz jak ustrzec się przed takim efektem.