Wygodne dodatki

Aktywne filtry

Zestaw dwóch kieliszków do wina odpornych na uszkodzenia mechaniczne. zestaw składa się z 2 sztuk wykonane z wytrzymałego, transparentnego tworzywa sztucznego - wyglądają jak szklane niezwykle lekkie sprawdzą się w wielu sytuacjach 
92,50 zł
wysyłka 1-2 dni
View Detail
Zestaw dwóch kieliszków do piwa odpornych na uszkodzenia mechaniczne. zestaw składa się z 2 sztuk wykonane z wytrzymałego, transparentnego tworzywa sztucznego - wyglądają jak szklane niezwykle lekkie sprawdzą się w wielu sytuacjach 
92,50 zł
wysyłka 1-2 dni
View Detail

Oprócz samej wanny, warto wyposażyć się w akcesoria zwiększające wygodę i przyjemność korzystania ze SPA. Przyda się zestaw nietłukących szklanek i kieliszków, w których bezpiecznie napijemy się ulubionego napoju w czasie kąpieli.
Praktyczne będą też wodoszczelne głośniki Bluetooth, dzięki którym możemy delektować się muzyką, nie martwiąc się o ich zamoczenie. Nie musimy rezygnować z czytania książek czy prasy - pomocny okaże się unoszący się na wodzie stolik z uchwytem na drinka.
Warto też zadbać o wygodę w otoczeniu wanny ogrodowej w postaci antypoślizgowych mat. Urozmaicą kąpiel dodatki typu kolorowe poduszki czy aromatyczne olejki. Dopełnieniem SPA będzie drewniana obudowa zapewniająca prywatność. Dobrze dobrane akcesoria sprawią, że czas spędzony we własnym SPA stanie się jeszcze przyjemniejszy.