Wymienniki ciepła

Aktywne filtry

Basenowe wymienniki ciepła

Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem przydomowego basenu, na pewno przyda Ci się basenowy wymiennik ciepła. Wymiennik ciepła to też obowiązkowy element wyposażenia SPA. Sprawi, że kąpiel będzie zawsze komfortowa, a Twój zbiornik będzie stanowił ekscytującą atrakcję. 

Sprawdź, jakie basenowe wymienniki ciepła oferujemy w naszym sklepie online i wybierz swój model.

Do czego służy wymiennik basenowy?

Wymiennik basenowy służy do podgrzewania wody w basenie. Dotyczy to zarówno basenów wewnętrznych jak i zewnętrznych. Dopasowany odpowiednio do rozmiaru zbiornika, będzie skutecznie ogrzewał wodę, by dostosować ją do potrzeb użytkowników.

Wymiennik ciepła sprawdza się w następujących miejscach:

  • basen przydomowy zewnętrzny,
  • basen wewnętrzny,
  • wanna/basen SPA.

Praca wymiennika korzystnie wpływa na jakość kąpieli. Optymalna temperatura wody sprawia, że kąpiący się czerpią przyjemność z przebywania w zbiorniku i mogą się w nim zrelaksować. 

Jaki wymiennik ciepła do basenu wybrać?

Wybierz wymiennik ciepła do basenu, stosując się do kilku zasad:

  • Skontroluj, jaką wydajność ma produkt. Zbyt słaby wymiennik sprawi, że woda w basenie będzie niedogrzana, co wpłynie na jakość użytkowania. Dlatego, aby uniknąć przykrych niespodzianek, zdecyduj się na odpowiednio dopasowany do Twoich potrzeb produkt.
  • Nie oszczędzaj na wymienniku ciepła. Jeśli obsługujesz klientów i ciepła woda w basenie jest podstawą ich komfortu, wysokiej jakości basenowy wymiennik ciepła jest niezbędny. Dobry produkt to gwarancja zadowolenia użytkowników, a Ty unikasz problemów z naprawą słabej jakości modelu.

W naszej ofercie znajdziesz basenowe wymienniki ciepła do instalacji wysokotemperaturowych. Obudowa produktów jest wykonana z tworzywa lub wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Wężownica również została stworzona ze stali nierdzewnej. 

Oferujemy kilka rodzajów wymienników, na przykład:

Jeśli potrzebujesz więcej informacji o ofercie wymienników ciepła lub pozostałych produktach, odezwij się do nas poprzez formularz kontaktowy. Pomożemy w zakupach i doradzimy najlepsze rozwiązania.