Podbieraki i siatki

Siatka
Lista

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

Podbieraki i siatki do basenu

To, jak długo będzie Ci służył basen i jak wysoki będzie poziom higieny podczas kąpieli, zależy między innymi od tego, czy regularnie stosujesz podbieraki i siatki do basenu. Ich zadaniem jest oczyszczanie wody z zabrudzeń i zapewnianie komfortu osobom kąpiącym się w zbiorniku.

Sprawdź, jakie siatki do wyławiania nieczystości z basenu oraz podbieraki zebraliśmy w ofercie.

Siatki do basenu, które musisz mieć

Pobierak basenowy wyposażony w mocną siatkę przyda się w codziennej pielęgnacji basenu. Przygotowaliśmy różne rodzaje siatek do basenu. Która będzie Twoja?

  • Płaska siatka do basenu Shark to niewielki pobierak do zbierania nieczystości z powierzchni wody. Mocne tworzywo, z którego jest wykonana siatka sprawia, że produkt będzie Ci służył przez wiele sezonów.
  • Bayrol Pro prezentuje profesjonalny podbierak denny. Solidne wykonanie i mocna siatka zapewniają skuteczne działanie. Podbierak mocujesz na tyczce teleskopowej i wygodnie zbierasz zanieczyszczenia. 

W zależności od budżetu oraz potrzeb zdobędziesz u nas idealne siatki do czyszczenia basenu. Co więcej, zadbasz o komfort osób zażywających kąpieli oraz o wysoki poziom higieny. 

Podbieraki do basenu SPA

Małe baseny i jacuzzi wymagają szczególnego traktowania. Na szczęście zapewniamy odpowiednie akcesoria. Przed Tobą specjalne podbieraki do basenu SPA:

  • Mały podbierak do basenu SPA – optymalny kształt i gumowe krawędzie są bezpieczne dla powierzchni wanny SPA. Skutecznie usuwa większe i mniejsze zabrudzenia, pozostawiając powierzchnię wody czystą. 
  • Podbierak teleskopowy do SPA Extenda SPA-Skim na długiej składanej tyczce. Solidnie wykonana siatka na lekkiej teleskopowej rączce pozwala na łatwe i szybkie usuwanie zanieczyszczeń z powierzchni wanny. 

Siatki do SPA są przeznaczone do mniejszych zbiorników niż standardowe podbieraki. Są też lekkie i bardziej kompaktowe. 

Do dużych basenów przydają się klasyczne pobieraki proponowane na początku. Występują w dwóch głównych wariantach, czyli podbieraki do basenu płaskie i podbieraki do basenu powiększone z głęboką siatką.

Wykonanie wszystkich siatek jest mocne i zapewnia wytrzymałość produktu przez wiele sezonów. 

Napisz do nas, jeśli potrzebujesz więcej informacji. Sprawdź też naszą całą ofertę siatek i podbieraków basenowych. 

Tyczki do podbieraków znajdują się w dziale inne akcesoria do czyszczenia.