Podbieraki i siatki

To, jak długo będzie Ci służył basen i jak wysoki będzie poziom higieny podczas kąpieli, zależy między innymi od tego, czy regularnie stosujesz podbieraki i siatki do basenu. Ich zadaniem jest oczyszczanie wody z zabrudzeń i zapewnianie komfortu osobom kąpiącym się w zbiorniku. Sprawdź, jakie siatki do wyławiania nieczystości z basenu oraz podbieraki zebraliśmy w ofercie.

Aktywne filtry

rating 0 recenzji
Podbierak płaski BWT Do wyławiania zanieczyszczeń z powierzchni wody basenowej Profesjonalny podbierak basenowy Płytka, wytrzymała siatka z tworzywa sztucznego Ramka i rączka z wysokiej jakości tworzywa sztucznego
52,00 zł
dostępne w 2-5 dni
View Detail
rating 0 recenzji
Podbierak głęboki BWT Do wyławiania zanieczyszczeń z dna basenu Profesjonalny podbierak basenowy Głęboka siatka z tworzywa sztucznego Ramka i rączka z wysokiej jakości tworzywa sztucznego
58,00 zł
dostępne w 2-5 dni
View Detail

Siatki do basenu, które musisz mieć

Pobierak basenowy wyposażony w mocną siatkę przyda się w codziennej pielęgnacji basenu. Przygotowaliśmy różne rodzaje siatek do basenu. Która będzie Twoja?

  • Płaska siatka do basenu Shark to niewielki pobierak do zbierania nieczystości z powierzchni wody. Mocne tworzywo, z którego jest wykonana siatka sprawia, że produkt będzie Ci służył przez wiele sezonów.
  • Bayrol Pro prezentuje profesjonalny podbierak denny. Solidne wykonanie i mocna siatka zapewniają skuteczne działanie. Podbierak mocujesz na tyczce teleskopowej i wygodnie zbierasz zanieczyszczenia. 

W zależności od budżetu oraz potrzeb zdobędziesz u nas idealne siatki do czyszczenia basenu. Co więcej, zadbasz o komfort osób zażywających kąpieli oraz o wysoki poziom higieny.

Podbieraki do basenu SPA

Małe baseny i jacuzzi wymagają szczególnego traktowania. Na szczęście zapewniamy odpowiednie akcesoria. Przed Tobą specjalne podbieraki do basenu SPA:

  • Mały podbierak do basenu SPA – optymalny kształt i gumowe krawędzie są bezpieczne dla powierzchni wanny SPA. Skutecznie usuwa większe i mniejsze zabrudzenia, pozostawiając powierzchnię wody czystą.
  • Podbierak teleskopowy do SPA Extenda SPA-Skim na długiej składanej tyczce. Solidnie wykonana siatka na lekkiej teleskopowej rączce pozwala na łatwe i szybkie usuwanie zanieczyszczeń z powierzchni wanny. 

Siatki do SPA są przeznaczone do mniejszych zbiorników niż standardowe podbieraki. Są też lekkie i bardziej kompaktowe. 

Do dużych basenów przydają się klasyczne pobieraki proponowane na początku. Występują w dwóch głównych wariantach, czyli podbieraki do basenu płaskie i podbieraki do basenu powiększone z głęboką siatką. Wykonanie wszystkich siatek jest mocne i zapewnia wytrzymałość produktu przez wiele sezonów. Napisz do nas, jeśli potrzebujesz więcej informacji. Sprawdź też naszą całą ofertę siatek i podbieraków basenowych. Tyczki do podbieraków znajdują się w dziale inne akcesoria do czyszczenia.