Koła do pływania

Koła do pływania, które przyciągają wzrok i dają możliwość świetnego wypoczynku na basenie lub na plaży. Te sprzedawane u nas zapewniają doskonałą rozrywkę zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Chcesz wyglądać fantastycznie na wodzie? Oczywiście, że tak! W sklepie chemiabasenowa.pl znajdziesz epickie koła dmuchane do pływania lub plażowania. Gwarantujemy, że zrobisz furorę na basenie lub plaży. Mamy najbardziej modne koła i pontony do pływania na wodzie w tym sezonie!

Aktywne filtry

Koła do pływania w basenie

Jeśli marzysz o pięknym kole do pływania, na którym świetnie odpoczniesz to mamy coś odpowiedniego. Dmuchańce z wypełnieniem brokatowym czy drobinkami złota. Wszystkie koła do pływania dla dorosłych wykonane są z mocnego, wytrzymałego i odpornego na działanie promieni słonecznych tworzywa. Można je łatwo napompować i zredukować, co ułatwia przechowywanie i transport. Koła do pływania są idealne dla osób, które chcą cieszyć się pływaniem w basenie, a jednocześnie czuć się pewnie i bezpiecznie na wodzie. Mają co najmniej dwie niezależne komory powietrzne oraz wygodny zawór do pompowania i spuszczania powietrza.

Koła do pływania dla dzieci

Dla najmłodszych mamy koła do pływania marki Sunnylife. Wykonane z wytrzymałego i bezpiecznego materiału, koło do pływania dla dzieci ma atrakcyjne wzory i jasne kolory, które przyciągają uwagę najmłodszych. Krawędzie są łagodnie wykańczane, aby zmniejszyć ryzyko obtarć. To doskonały sposób na zachęcenie dzieci do nauki pływania i rozwijania ich umiejętności w wodzie. Koła do pływania dla dzieci są łatwe do pompowania i oferują stabilność, umożliwiając małym pływakom bezpieczne i radosne doświadczenie na basenie. W ofercie sklepu chemiabasenowa.pl znajdziesz dużo zabawek i akcesoriów dmuchanych dla dzieci.