Koła do pływania

Siatka
Lista

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Koła do pływania, które przyciągają wzrok i dają możliwość świetnego wypoczynku na basenie lub na plaży. Te sprzedawane u nas zapewniają doskonałą rozrywkę zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Chcesz wyglądać fantastycznie na wodzie? Oczywiście, że tak!

W sklepie chemiabasenowa.pl znajdziesz epickie koła dmuchane do pływania lub plażowania. Gwarantujemy, że zrobisz furorę na basenie lub plaży. Mamy najbardziej modne koła i pontony do pływania na wodzie w tym sezonie!

Koła do pływania w basenie dla dorosłych

Jeśli marzysz o pięknym kole do pływania, na którym świetnie odpoczniesz to mamy coś odpowiedniego. Dmuchańce z wypełnieniem brokatowym czy drobinkami złota. Wszystkie akcesoria wykonane są z mocnego, wytrzymałego i odpornego na działanie promieni słonecznych tworzywa. Mają co najmniej dwie niezależne komory powietrzne oraz wygodny zawór do pompowania i spuszczania powietrza.

Koła do pływania dla dzieci

Dla najmłodszych mamy koła do pływania, które mają mocne tworzywo. Są dzięki temu bezpieczne. Krawędzie są łagodnie wykańczane, aby zmniejszyć ryzyko obtarć. W ofercie znajdziesz dużo zabawek i akcesoriów dmuchanych dla dzieci.