Pompy do basenu

Siatka
Lista

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Aktywne filtry

Swim-Tec Super Pump 12 Wydajność 12 m3/h Moc pobierana: 690 W Pompa basenowa o solidnej konstrukcji, dobrej wydajności i cichej pracy w basenie
2 130,00 zł
dostępne w 3-7 dni
View Detail

Pompy do basenu, czyli efektywne oczyszczanie wody

Utrzymanie czystości w basenie to priorytetowa kwestia, jeśli kąpiele mają być przyjemne, orzeźwiające i przede wszystkim bezpieczne. Oferujemy urządzenia, które gwarantują doskonałą jakość wody. Pompy do basenu to elementy układu filtrującego, czyli odpowiadającego za usuwanie zanieczyszczeń. To one zapewniają przepływ wody przez instalację oraz czystość zbiornika.

Co dają pompy do basenu?

Pompy do basenu występują w różnych wariantach. Niektóre z nich są przeznaczone do dużych basenów, a inne do mniejszych – jest to związane z ich wydajnością, czyli z tym, ile wody może przez nie przepłynąć w ciągu godziny. 

Pompy basenowe pozwalają szybko pozbyć się wszelkich nieczystości. Zasysają wodę, która następnie jest kierowana do filtrów basenowych. Tam dochodzi do jej mechanicznego oczyszczenia. Usuwany jest z niej piasek, ale też ziemia, ludzki naskórek, włosy, liście. Przepływ wody zapewnia, że staje się ona świeża i zachęca do kąpieli.

W naszej ofercie znajdują się pompy do basenu od uznanych producentów – działają efektywnie, są niezawodne i służą przez długie lata. Wraz z preparatami chemicznymi tworzą zestaw, dzięki któremu woda w zbiorniku jest zawsze klarowna, przejrzysta, czysta, a tym samym bezpieczna.

Poznaj pompy do basenu z naszego asortymentu, czyli wytrzymałe i funkcjonalne urządzenia

Proponujemy basenowe pompy, który ułatwi utrzymanie w czystości zbiornika wodnego. Pompy te:

  • powstają z trwałych materiałów – takich jak polipropylen,
  • są odporne zarówno na działanie wody, jak i środków służących do jej dezynfekcji,
  • zostały wyposażone w przezroczyste obudowy, które pozwalają przyjrzeć się usuwanym zabrudzeniom,
  • mają nieskomplikowaną budowę, co zapewnia ich bezawaryjne działanie,
  • pracują cicho i nie przeszkadzają podczas kąpieli, pływania i wypoczynku.

Krystalicznie czysta, orzeźwiająca woda w basenie nie wymaga wiele wysiłku. Wybierz pompę basenową z naszego sklepu, a będzie ona starannie oczyszczała Twój basen  z zabrudzeń!