Pompy do basenu

Pompy do basenu występują w różnych wariantach. Niektóre z nich są przeznaczone do dużych basenów, a inne do mniejszych – jest to związane z ich wydajnością, czyli z tym, ile wody może przez nie przepłynąć w ciągu godziny. Pompy basenowe pozwalają szybko pozbyć się wszelkich nieczystości. Zasysają wodę, która następnie jest kierowana do filtrów basenowych. Tam dochodzi do jej mechanicznego oczyszczenia. Usuwany jest z niej piasek, ale też ziemia, ludzki naskórek, włosy, liście. Przepływ wody zapewnia, że staje się ona świeża i zachęca do kąpieli.

Aktywne filtry

rating 0 recenzji
Badu Magic 6 Speck Pumpen Wydajność: 0,25 kW Pompa basenowa przeznaczona dla małych i średnich basenów 10-30 m3
1 550,00 zł
wysyłka 24 h
View Detail
rating 0 recenzji
Badu Magic 8 Speck Pumpen Wydajność: 0,40 kW Pompa basenowa przeznaczona dla małych i średnich basenów 30-60 m3
1 749,99 zł
wysyłka 24 h
View Detail
rating 0 recenzji
Badu Magic 11 Speck Pumpen Wydajność: 0,45 kW Pompa basenowa przeznaczona dla małych i średnich basenów 30-60 m3
1 910,00 zł
wysyłka 24 h
View Detail
rating 0 recenzji
Super Pump 8 Wydajność 8 m3/h  Moc pobierana: 580 W Pompa basenowa o solidnej konstrukcji, dobrej wydajności i cichej pracy.
2 020,00 zł
dostępne w 2-5 dni
View Detail
rating 0 recenzji
Swim-Tec Super Pump 12 Wydajność 12 m3/h Moc pobierana: 690 W Pompa basenowa o solidnej konstrukcji, dobrej wydajności i cichej pracy w basenie
2 130,00 zł
wysyłka 24 h
View Detail
rating 0 recenzji
Super Pump 14 Wydajność 14 m3/h Moc pobierana: 970 W Pompa basenowa o solidnej konstrukcji, dobrej wydajności oraz cichej pracy
2 522,00 zł
dostępne w 2-5 dni
View Detail

Pompy do basenu, czyli efektywne oczyszczanie wody

Pompa jest kluczowym elementem systemu filtracji wody w basenie. To właśnie pompa wprawia wodę w ruch i przepompowuje ją przez filtr, usuwając zanieczyszczenia. Wybierając pompę, należy zwrócić uwagę na jej wydajność, aby zapewnić kilkukrotną filtrację całej objętości wody w ciągu doby. Ważna jest też niezawodna, cicha praca. Nowoczesne pompy do basenów charakteryzują się dużą energooszczędnością. Są wyposażone w energooszczędne silniki indukcyjne i układy regulacji obrotów. Dzięki temu można dostosować ich pracę do aktualnych potrzeb. Wybierz pompę o odpowiedniej mocy od zaufanego producenta. To gwarancja niezawodnej, wydajnej filtracji przez lata. Skorzystaj z naszej bogatej oferty pomp renomowanych marek do każdego typu i wielkości basenu.

Basenowe pompy, czyli wytrzymałe i funkcjonalne urządzenia

Proponujemy basenowe pompy, który ułatwią utrzymanie w czystości zbiornika wodnego. Pompy te powstają z trwałych materiałów – takich jak polipropylen, są odporne zarówno na działanie wody, jak i środków służących do jej dezynfekcji, zostały wyposażone w przezroczyste obudowy, które pozwalają przyjrzeć się usuwanym zabrudzeniom, mają nieskomplikowaną budowę, co zapewnia ich bezawaryjne działanie, pracują cicho i nie przeszkadzają podczas kąpieli, pływania i wypoczynku.

Krystalicznie czysta, orzeźwiająca woda w basenie nie wymaga wiele wysiłku. Wybierz pompę basenową z naszego sklepu, a będzie ona starannie oczyszczała Twój basen  z zabrudzeń!