Filtruj według

Marka

Marka

Antyglon - środki na glony w basenie - chemiabasenowa.pl

Środki na glony

Siatka
Lista

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Bayrol Desalgine Jet 1 litr - płyn na glony

Środek na glony w basenie. Niezastąpiony w walce z glonami, algami i zieloną wodą. Nie powoduje powstawania piany. Dealgine Jet 1 l do regularnego stosowania niepieniący do basenów z atrakcjami wodnymi, które mogą powodować powstawanie piany
55,00 zł
wysyłka 24-48 h
View Detail

Środki na glony do basenu są niezbędne, aby skutecznie zlikwidować algi, zieloną wodę i mętność. Samo stosowanie chloru na glony nie jest wystarczające. Silny rozwój alg to problem, który najczęściej pojawia się podczas ciepłej, słonecznej pogody. Duża ilość promieni słonecznych oraz wysoka temperatura sprzyjają rozwojowi glonów i zmianie koloru wody na zielony.

Najlepsze środki na glony do basenu

Doskonałymi środkiami do zwalczania glonów oraz zielonej wody jest chlor, jednakże w przypadku dużego zanieczyszczenia basenu mikroorganizmami niezbędne jest sięgniecie po preparaty zwalczające typowo algi i glony. Antyglonem skutecznie usuniemy glony w basenie i ograniczymy ich powstawanie w przyszłości. Bayrol ma w swojej ofercie najlepsze algicydy do stosowania w basenie. Już niewielka ich ilość zastopuje rozprzestrzenianie się glonów i skutecznie zapobiegnie zielenieniu wody basenowej. Środki basenowe, które należą do tej grupy: Desalgin, Alba, Alga off.

Antyglon do basenu

Firma Bayrol od ponad 50 lat produkuje środki z serii Desalgin wykazujące działanie glonobójcze, grzybobójcze i bakteriobójcze. Preparaty z tej serii zrewolucjonizowały rynek chemii basenowej i ułatwiły skuteczną walkę z niechcianymi glonami w basenie. Warto tutaj dodać, że antyglony z serii Desalgine w swoim składzie nie zawierają siarczanu miedzi! Są zatem nie tylko skuteczne, ale również bezpieczny dla ludzi. Woda basenowa, w której używany był antyglon bez siarczanu miedzi może być bezpiecznie używana do podlewania roślin.

Niepieniący antyglon do fontanny

Standardowe płyny na glony mogą powodować powstawanie piany, szczególnie jeśli używane są atrakcje wodne w fontannie lub w basenie takie jak gejzery, przeciwprądy czy wylewki na kark. Piana w fontannie wygląda niezbyt estetycznie i należy jej unikać. Dlatego w takim przypadku zaleca się stosować płyny przeciwko glonom, które nie pienią się. Środki basenowe, które należą do tej grupy: Desalgin Jet, Alba Super.