Lista produktów marki Speck Pumpen

Speck Pumpen jest największym w Europie producentem pomp basenowych.

Firma powstała w 1909 roku w Nimeczech. Od 1964 roku gama produktów wytwarzanych przez Speck została poszerzona o pompy do basenów kąpielowych a od lat 90-tych także o inne urządzenia techniki basenowej. W chwili obecnej główne linie produktów basenowych Speck to: Pompy basenowe BADU®, Przeciwprądy BADU® Jet, hydromasaże basenowe, sterowniki pomp i sterowniki basenowe.

W działalności główny nacisk kładziony jest na jakość i techniczną innowacyjność. Firma zapewnia o stosowaniu najlepszych komponentów i podzespołów do produkcji, a polityka jakości jest poparta certyfikatem ISO 9001. 
Dla wielu produktów z serii BADU® (pompy) oraz BADU®Jet (przeciwprąd) firma posiada prestiżowe certyfikaty jakości TÜV Rheinland, TÜV Süddeutschland oraz znak GS.

Siatka
Lista

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Dwa warianty wydajności 4 m3/h oraz 6 m3/h Pompa z filtrem piaskowym przystosowana do basenów o różnej wielkości, doskonale sprawdzi się w basenach ogrodowych Intex oraz Bestway. Wydajność oraz prostota użytkowania Filtr z zaworem 6-drogowym Produkt Made in Germany
1 610,00 zł
wysyłka 1-2 dni
View Detail