Środki do czyszczenia basenu

Oferujemy skuteczne środki do czyszczenia basenu. Są to preparaty czyszczące do usuwania zanieczyszczeń z dna i ścianek basenu. W ofercie sklepu chemiabasenowa.pl znajdują się żele i proszki do usuwania osadów wapiennych, tłustych zabrudzeń oraz glonów. Posiadamy również płyny myjące do czyszczenia obszaru wokół niecki. Każdy ze środków przeznaczony jest do konkretnego rodzaju zabrudzeń. Stosuj je zgodnie z instrukcją, aby zadbać o czystość całego basenu.

Aktywne filtry

W tym miejscu prezentujemy dobrej jakości środki do czyszczenia basenu oraz płyny do utrzymania czystości wokół basenu. Każdy środek do czyszczenia ma swoją odpowiednią funkcję i powinien być używany w ściśle określonym celu. 

Środki chemiczne do czyszczenia basenu – dobierz je do potrzeb

Czas spędzany w basenie jest pełen przyjemności, ale żeby tak było, musisz zadbać o stan niecki. Służą do tego środki czyszczące do basenu, dzięki którym kąpiele będą higieniczne. W ofercie sklepu chemiabasenowa.pl znalazły się preparaty do czyszczenia basenu z różnych zabrudzeń. Znajdziesz tu wszystko, czego w danym momencie potrzebujesz. 

Środki do czyszczenia basenu występują w różnych wariantach, pojemnościach oraz rozmaitych formach. W zależności od sytuacji mogą Ci się przydać:

 • preparaty przeciw osadom wapiennym do czyszczenia basenu,
 • środki do czyszczenia basenu ze starego brudu i zacieków,
 • środek do mycia basenu z tłustych zabrudzeń,
 • preparaty do mycia pompy ciepła i klimatyzacji,
 • produkty do czyszczenia kabin prysznicowych i armatury. 

Bayrol Decalcit Super pomoże Ci w usunięciu osadów wapiennych i brudnego nalotu na niecce. Świetnie sprawdza się jako preparat do przygotowania basenu do sezonu po zimie. To skuteczny żel wykorzystywany na różnych powierzchniach do pozbycia się brudu.

Bayrol Bordnet Spray jest środkiem do mycia basenu z szarych osadów na zbiorniku. Ten skoncentrowany preparat usuwa zanieczyszczenia z poziomu powierzchni wody – zacieki po kosmetykach, kremach itp. 

Regularne czyszczenie zakamarków klimatyzacji i pompy ciepłej sprawia, że temperatura wody jest optymalna, a sama kąpiel higieniczna i przyjemna. Aby tak było, wykorzystaj GridSoap do pomp ciepła i parowników.

Czas najwyższy na gruntowne mycie basenu poliestrowego? Mamy dla Ciebie 3 doskonałe produkty, które ułatwią czyszczenie i nie zniszczą basenu poliestrowego.

 1. Decalcit Super - tym czyścimy całą powierzchnię basenu z zimowych osadów. Preparat usunie żółte i zielone plamy, rozpuści osady z kamienia na ścianach i dnie. Konsystencja żelu bardzo ułatwia nakładanie Decalcitu na ściany. Po posmarowaniu ścian odczekaj 15 minut i spłucz wodą.
  Dokładny opis preparatu na stronie produktu.

 2. Bordnet Spray - tym czyścimy górną część basenu, na której jest ciemny, tłusty nalot. Nie usuniemy go niczym innym! Sprawdź jakie to proste. Jeśli skimmer albo inne elementy plastikowe basenu zrobiły się szare to właśnie Bordnet pomoże je doczyścić.
  Dokładny opis preparatu na stronie produktu.

 3. Adisan - tym preparatem wyczyścisz wszystko wokół basenu, pokrywę, folię, zadaszenie aluminiowe oraz szyny od zadaszenia. Do delikatny detergent pomagający usunąć brud i rozpuścić tłuszcz i sadzę z powietrza.
  Dokładny opis preparatu na stronie produktu.

Wymienione produkty są bezpieczne do stosowania w basenach poliestrowych. Wszystkie środki do mycia basenu są dostępne w naszym sklepie od ręki - wysyłka w 24h!

Mechaniczne środki do mycia basenu 

Wspomniane wyżej preparaty są niezbędne, by utrzymać basen w dobrej kondycji. Do kompletu przydadzą się jeszcze mechaniczne środki do mycia basenu:

 • ściereczki wykonane z mikrofibry
 • oraz gąbki z rączką. 

Z ich pomocą oczyszczenie zbiornika z zabrudzeń jest dużo łatwiejsze. Ściereczka pozwala na rozprowadzenie preparatów chemicznych po powierzchni oraz wytarcie ich. Gąbka na rączce jest nieoceniona podczas czyszczenia ściany basenu na poziomie lustra wody. 

Dlaczego warto wybrać basenowe środki czyszczące firmy Bayrol?

Wysokiej jakości środki do czyszczenia basenów firmy Bayrol pozwalają łatwo utrzymać basen w dobrym stanie przez wiele lat! Ich skoncentrowana formuła znacznie ułatwia proces czyszczenia, przez co jest ono szybsze i skuteczniejsze. Są też niezwykle ekonomiczne. Nie każdy użytkownik basenu wie, że nie wolno czyścić basenu zwykłymi środkami z gospodarstwa domowego. Do czyszczenia basenu przeznaczone są dedykowane środki.

Napisz do nas wiadomość, jeśli potrzebujesz więcej informacji. Pomożemy Ci wybrać odpowiednie środki do czyszczenia basenu.