Filtruj według

Marka

Marka

Odkurzacze ręczne

Aktywne filtry

Odkurzacze ręczne do basenu

To urządzenia, które są niezwykle wydajne, poręczne i wodoodporne! Szczególnie przydatne będą w mniejszych i prywatnych basenach. Odkurzacze akumulatorowe sprawią, że wyczyścisz każdy, wybrany przez ciebie zakamarek basenu i szybko pozbędziesz się brudu z dna niecki.

Średni czas pracy odkurzacza akumulatorowego na pełnej baterii wynosi od 30 do 75 minut, a więc idealnie starczy na odświeżenie Twojego basenu! Możesz podłączyć do nich kij teleskopowy, dzięki któremu zyskasz większy zasięg czyszczenia, bez potrzeby wchodzenia do wody.

Szczotki do odkurzacza ręcznego

Szczotki te mają różne kształty i wielkości. Jedne nadają się bardziej do czyszczenia dna, a inne do czyszczenia narożników i zakamarków basenowych . Wszystkie są bardzo przydatne do utrzymania twojego basenu w odpowiedniej i komfortowej dla ciebie czystości. Wystarczy założyć szczotkę na kij teleskopowy i podłączyć go do skimmera bądź pompy. W ten sposób odbywa się proste, tanie i szybkie odkurzanie Twojego basenu.

Akcesoria do odkurzaczy ręcznych

W naszej ofercie mamy różne akcesoria basenowe i produkty do czyszczenia basenu. Węże basenowe i rury basenowe w różnych odcinkach, tyczki teleskopowe do szczotek basenowych i do odkurzaczy. Sprzęt potrzebny do mycia basenu - szmatka, gąbka, szczotka. Przydatne do utrzymania basenu w czystości! 

W naszym sklepie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz!

Jeśli poszukujesz płyn do czyszczenia basenu to znajdziesz je w kategorii Środki do czyszczenia basenu.