Grzałki elektryczne

Siatka
Lista

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

Grzałki elektryczne do basenu

Basen ogrodowy wymaga zainstalowania systemu filtrującego wodę, stałej kontroli parametrów, ale również zastosowania grzałki elektrycznej. Dzięki niej temperatura wody będzie komfortowa dla kąpiących się. Sprawdź, jakie grzałki elektryczne do basenu znalazły się w naszej ofercie.

Grzałki elektryczne do basenu ogrodowego – funkcje

Przydomowy basen ogrodowy to przywilej i źródło wielu przyjemności i rozrywki. Klimat, jaki nas otacza, nie jest niestety zbyt łaskawy dla miłośników pluskania się w ogrodzie. Aby przedłużyć coroczną aktywność w basenie, wykorzystaj grzałki elektryczne do basenu ogrodowego

Funkcje grzałki basenowej:

  • elektryczna grzałka do basenu uzupełnia zamontowany system ogrzewania,
  • grzałki basenowe podgrzewają wodę basenową po podłączeniu do działającego w basenie systemu grzewczego,
  • grzałki elektryczne najlepiej sprawdzają się w basenach o niewielkich objętościach,
  • dzięki zastosowaniu grzałki, już po kilku godzinach woda w przydomowym zbiorniku będzie idealna do kąpieli.

Wyobraź sobie, że jeszcze pierwsze dni jesieni spędzasz w ciepłej wodzie w przydomowym basenie… To jak przedłużenie wakacji i letnich przyjemności! 

Grzałki elektryczne do basenu sprawdzają się, gdy chcesz swobodnie czerpać z uroków przydomowego zbiornika także w chłodne dni. To doskonałe rozwiązanie, aby móc korzystać z basenu wczesną wiosną lub w pierwsze jesienne i chłodne dni.

Grzałki elektryczne do basenów

Grzałki elektryczne do basenów, jak wspomnieliśmy, powinny być umieszczane w niewielkich basenach. Wszystkie parametry są udostępnione w każdej zakładce produktowej. Dzięki temu znalezienie modelu, który będzie kompatybilny z Twoim basenem, jest  proste i szybkie. 

W ofercie sklepu Chemia Basenowa znajdziesz modele grzałek elektrycznych do użycia w prywatnych basenach ogrodowych. Oferujemy podgrzewacze wody o różnych parametrach, na które musisz zwrócić uwagę przed zakupem.

Grzałki basenowe mają różną moc:

  • 3 kW;
  • 6 kW;
  • 9 kW;
  • 12 kW;
  • 15 kW;
  • 18 kW.

Grzałki, w zależności od mocy, będą ogrzewać wodę szybciej lub wolniej. W każdym przypadku maksymalnie kilka godzin pracy grzałki wystarczy, by osiągnąć zadowalający efekt.

Elektryczne grzałki basenowe dostępne w naszej ofercie są w stanie skutecznie nagrzać wodę w basenach do 100 metrów sześciennych. 

Czy masz dodatkowe pytania dotyczące oferty? Jeśli tak, odezwij się do nas poprzez formularz kontaktowy. Pomożemy Ci w dobraniu grzałki, która spełni Twoje oczekiwania.