Grzałki elektryczne

Grzałki elektryczne do basenu to najprostszy i najszybszy sposób na ogrzanie wody w basenie. Działają niczym czajnik - ogrzewają wodę bezpośrednio przepływającą przez element grzejny wyconany ze stopu alcoy lub tytanu. Grzałki montuje się w rurociągu filtracyjnym basenu. Ich moc dobiera się do wielkości niecki, aby efektywnie nagrzać całą objętość wody. Nowoczesne modele mają wydajność nawet kilkunastu kW. Zaletą grzałek elektrycznych jest prostota montażu i obsługi. Wystarczy je podłączyć do instalacji elektrycznej i ustawić żądaną temperaturę na termostacie. Utrzymują ją na stałym poziomie.

Aktywne filtry

Grzałki elektryczne do basenu ogrodowego – funkcje

Przydomowy basen ogrodowy to przywilej i źródło wielu przyjemności i rozrywki. Klimat, jaki nas otacza, nie jest niestety zbyt łaskawy dla miłośników pluskania się w ogrodzie. Aby przedłużyć coroczną aktywność w basenie, wykorzystaj grzałki elektryczne do basenu ogrodowego

Funkcje grzałki basenowej:

  • elektryczna grzałka do basenu uzupełnia zamontowany system ogrzewania,
  • grzałki basenowe podgrzewają wodę basenową po podłączeniu do działającego w basenie systemu grzewczego,
  • grzałki elektryczne najlepiej sprawdzają się w basenach o niewielkich objętościach,
  • dzięki zastosowaniu grzałki, już po kilku godzinach woda w przydomowym zbiorniku będzie idealna do kąpieli.

Wyobraź sobie, że jeszcze pierwsze dni jesieni spędzasz w ciepłej wodzie w przydomowym basenie… To jak przedłużenie wakacji i letnich przyjemności! Grzałki elektryczne do basenu sprawdzają się, gdy chcesz swobodnie czerpać z uroków przydomowego zbiornika także w chłodne dni. To doskonałe rozwiązanie, aby móc korzystać z basenu wczesną wiosną lub w pierwsze jesienne i chłodne dni.

Grzałki elektryczne do basenów

Grzałki elektryczne do basenów, jak wspomnieliśmy, powinny być umieszczane w niewielkich basenach. Wszystkie parametry są udostępnione w każdej zakładce produktowej. Dzięki temu znalezienie modelu, który będzie kompatybilny z Twoim basenem, jest  proste i szybkie. W ofercie sklepu chemiabasenowa.pl znajdziesz modele grzałek elektrycznych do użycia w prywatnych basenach ogrodowych. Oferujemy podgrzewacze wody o różnych parametrach, na które musisz zwrócić uwagę przed zakupem. Grzałki, w zależności od mocy, będą ogrzewać wodę szybciej lub wolniej. W każdym przypadku maksymalnie kilka godzin pracy grzałki wystarczy, by osiągnąć zadowalający efekt.

Elektryczne grzałki basenowe dostępne w naszej ofercie są w stanie skutecznie nagrzać wodę w basenach do 100 metrów sześciennych.