AstralPool - lista produktów

AstralPool to największy dostawca techniki basenowej w Europie.

AstralPool jest międzynarodową firmą  zajmującą się produkcją i sprzedażą wyposażenia basenowego. Marka specjalizuje się w projektowaniu, produkowaniu oraz dystrybuowaniu systemów oraz komponentów basenowych poprzez sieć ponad 170 oddziałów zlokalizowanych w 30 krajach na całym świecie. Jest to największa sieć sprzedaży i obsługi w branży techniki basenowej, którą tworzy zespół ponad 1200 pracowników.  

Dzięki ponad 40 - letniemu doświadczenia marka wytwarza produkty najwyższej jakości, wychodząc na przeciw oczekiwaniom użytkowników basenów i uwzględniając jednocześnie ochronę środowiska naturalnego. Oferta marki skierowana jest do zarówno do użytkowników basenów prywatnych jak i publicznych oraz sektora strefy wellness. 

Zapraszamy do zapoznania się z produktami AstralPool na stronie naszego sklepu. 

Aktywne filtry

rating 0 recenzji
Termometr firmy Astral Pool z serii SHARK do mierzenia temperatury wody w basenie  Ma okrągły kształt oraz duży, czytelny wskaźnik temperatury  Wykonany z trwałego i odpornego na wodę basenową tworzywa  Temperatura podawana w stopniach Celsjusza i Fahrenheita.
251,82 zł
dostępne w 2-5 dni
View Detail
rating 0 recenzji
Zestaw filtrujący do basenu ogrodowego z pompą oraz filtrem piaskowym. wydajność: 5-14 m3/h do basenów: 10-50 m3 średnica filtra: 380-600 mm przyłącza: 38 i 50 mm w zestawie: pompa, filtr, zawór 6-drogowy, podstawa łącząca
1 647,00 zł
wysyłka 24 h
View Detail