Akcesoria basenowe

Komfortowe warunki w basenie to także efekt zastosowania dobrego osprzętu i przydatnych dodatków. W naszej ofercie znajduje się wszystko to, czego potrzeba, by osobom korzystającym z kąpieli mógł być zapewniony maksymalny komfort. Proponowane akcesoria do basenu sprawdzą się także do tego, aby można było łatwo utrzymać go w czystości.

Aktywne filtry

rating 0 recenzji
Dwa warianty wydajności 4 m3/h oraz 6 m3/h Pompa z filtrem piaskowym doskonale sprawdzi się w basenach ogrodowych Intex oraz Bestway Wydajność oraz prostota użytkowania Filtr z zaworem 6-drogowym Produkt Made in Germany
1 610,00 zł
dostępne w 2-5 dni
View Detail
rating 0 recenzji
mały skimmer do basenów foliowanych i poliestrowych niewielkie wymiary w komplecie dysza napływowa z uszczelkami do basenów foliowanych i poliestrowych przyłącze 1,5" GW lub 32/38 mm
273,00 zł
wysyłka 24 h
View Detail
rating 0 recenzji
kulki do filtra basenowego w siateczce używaj w filtrach basenowych zamiast piasku idealne do spa i innych zastosowań duża skuteczność filtracji wody polepsza wydajność pompy
136,00 zł
wysyłka 24 h
View Detail
rating 0 recenzji
Pompa z filtrem piaskowym do basenów ogrodowych Zakres wydajności zestawów filtrujących: 4m3- 8m3 Pompa piaskowa nadaje się do basenów ogrodowych Idealna do basenów Intex oraz Bestway Produkt Made in Europe
1 493,50 zł
dostępne w 2-5 dni
View Detail
rating 0 recenzji
Zestaw filtrujący do basenu ogrodowego z pompą oraz filtrem piaskowym. wydajność: 5-14 m3/h do basenów: 10-50 m3 średnica filtra: 380-600 mm przyłącza: 38 i 50 mm w zestawie: pompa, filtr, zawór 6-drogowy, podstawa łącząca
1 647,00 zł
wysyłka 24 h
View Detail

Akcesoria do basenu ogrodowego

Akcesoria do basenu ogrodowego są niezbędnymi elementami, które pomagają w utrzymaniu basenu w doskonałym stanie i zapewniają wygodę użytkowania. Oto kilka popularnych akcesoriów do basenu ogrodowego, które można kupić w sklepie chemiabasenowa.pl.

Pokrywy basenowe są ważne zarówno dla bezpieczeństwa, jak i czystości basenu. Chronią basen przed zanieczyszczeniami, takimi jak liście, pył czy owady, które mogą opadać na powierzchnię wody. Ponadto, pokrywy basenowe ograniczają parowanie wody, co pomaga utrzymać odpowiedni poziom wody w basenie.
Leżaki i fotele basenowe są niezbędne do komfortowego wypoczynku i relaksu przy basenie. Pozwalają cieszyć się słońcem, czytać książki lub odpoczywać na świeżym powietrzu. 
Schody basenowe ułatwiają wchodzenie i wychodzenie z basenu. Zapewniają bezpieczny dostęp i wygodę dla użytkowników, zwłaszcza dla osób starszych, dzieci i osób o ograniczonej mobilności. 
Oświetlenie podwodne to nie tylko funkcjonalne, ale także dekoracyjne akcesorium do basenu. Tworzy atmosferę i nastrojowe oświetlenie wieczorami, umożliwiając korzystanie z basenu również po zmroku.
Akcesoria do gier wodnych, takie jak piłki, koła do pływania, rakiety czy tory do pływania, dostarczają rozrywki i zabawy dla całej rodziny w basenie. Pozwalają na aktywność fizyczną i spędzanie czasu wesoło i aktywnie.

Akcesoria do basenu a komfort termiczny

Po akcesoria do basenu warto sięgnąć, aby zapewnić jego użytkownikom optymalny komfort termiczny. Urządzenia do ogrzewania basenu działają szybko, są wydajne oraz przystosowane do tego, aby mogły być wykorzystywane w środowisku wodnym. Należą do nich grzałki elektryczne, pompy i wymienniki ciepła. 

Zadbaliśmy o to, aby w naszej ofercie znalazły się również solary basenowe – do podgrzewania wody wykorzystują one promienie słoneczne, dzięki czemu są ekonomicznym rozwiązaniem.

Ochrona przed słońcem - jakie akcesoria basenowe wybrać?

Letnie kąpiele i spędzanie czasu przy basenie podczas bezchmurnej pogody powinno być całkowicie bezpieczne. Dotyczy to także kwestii ochrony przed promieniowaniem słonecznym. Promienie UV odbijają się dodatkowo od tafli wody, na skutek czego mogą być groźne dla osób opalających się na leżakach czy pływających w basenie.

Proponujemy duże parasole ogrodowe, osadzone aluminiowych stelażach, które stanowią skuteczną barierę dla słońca i które można ustawić pod wybranym kątem. W naszym sklepie są dostępne modele w różnych wariantach kolorystycznych. Takie gadżety zapobiegają poparzeniom skóry i pozwalają spędzić czas w przyjemnym cieniu.

Nasza oferta jest skierowana do wszystkich tych, którzy chcą zapewnić jak najlepsze warunki wokół basenu i w czasie samych kąpieli. Dlatego nie zwlekaj i postaw na praktyczne, nowoczesne oraz wysokiej jakości akcesoria do basenu!