Testery elektroniczne basenowe | Fotometry basenowe | Chemiabasenowa.pl

Testery elektroniczne

Siatka
Lista

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Aktywne filtry

Fotometr Pooltest 6 - pomiar odczynu pH, zawartości wolnego/całkowitego chloru, kwasu cyjanurowego, alkaliczności całkowitej, bromu oraz twardości wapniowej w wodzie.
2 472,00 zł
wysyłka 1-2 dni
View Detail
Przenośny, elektroniczny fotometr przygotowany z myślą o zastosowaniu profesjonalnym. Gwarantuje szybki oraz dokładny pomiar parametrów wody. Tester dostarczany w zestawie z fiolkami pomiarowymi, mieszadełkiem oraz pastylkami pomiarowymi.  Dokładność pomiaru Możliwość archiwizacji wcześniejszych pomiarów Ergonomiczny kształt i wygoda z użytkowania...
2 366,00 zł
dostępne w 3-7 dni
View Detail
Przenośny, elektroniczny fotometr przygotowany z myślą o zastosowaniu profesjonalnym. Gwarantuje szybki oraz dokładny pomiar parametrów wody - oferuje wszystkie niezbędne testy dla serwisantów i kierownictwa.. Tester dostarczany w zestawie z fiolkami pomiarowymi, mieszadełkiem oraz pastylkami pomiarowymi.  Dokładność pomiaru Możliwość archiwizacji...
3 954,00 zł
dostępne w 3-7 dni
View Detail

Elektroniczne testery do basenu – fotometry

Posiadanie basenu zobowiązuje do utrzymywania go w dobrej kondycji, by służył długo i bezawaryjnie. W celu regularnego badania parametrów wody zaopatrz się w elektroniczne testery do basenu, czyli innymi słowy – fotometry. 

Jakie rodzaje fotometrów mamy w ofercie, czym się charakteryzują oraz czy są niezbędne, aby utrzymać basen w dobrym stanie opowiadamy poniżej. 

Czy fotometr jest niezbędny do badania wody?

Elektroniczny tester do basenu to wydatek rzędu co najmniej kilkuset złotych. Możesz więc zastanawiać się, czy fotometr jest niezbędny do badania wody? 

Możesz przebierać spośród testerów ręcznych, na przykład w postaci papierków lakmusowych lub zdecydować się na profesjonalne urządzenia elektroniczne, które bezbłędnie podadzą badane wartości. 

Oba rodzaje są polecane i oba mają swoje wady i zalety. W przypadku elektronicznych fotometrów możemy być jednak pewni wyświetlanego wyniku, co więcej za pomocą jednego urządzenia mamy możliwość sprawdzenia wielu parametrów wody.

A o badaniu poziomu pH, zawartości chloru itp. nie wolno zapominać. Czysta, odfiltrowana, odkażona woda o optymalnym odczynie to gwarancja bezpiecznej kąpieli, neutralności wody dla skóry i organizmu kąpiących się. 

Zakup elektronicznego testera do wody basenowej jest więc rozsądną i odpowiedzialną inwestycją. 

Polecane testery elektroniczne do basenu

W zależności od przewidzianego budżetu, możesz wybrać jeden z wielu fotometrów. Poniżej prezentujemy Ci trzy wybrane testery elektroniczne z różnych półek cenowych:

  • Poollab 1.0, który sprawdzi się zarówno w przydomowym basenie, jak i SPA. To fotometr, z użyciem którego sprawdzisz poziom pH, ilość chloru w wodzie, jej alkaliczność i inne parametry. Urządzenie można połączyć z bezpłatną aplikacją na telefon, co ułatwia interpretację pomiarów. 
  • Pooltest 3 sprawdza odczyn wody, zawartość wolnego i całkowitego chloru w wodzie oraz ilość kwasu cyjanurowego. Urządzenie zapewnia wysoką dokładność pomiaru, a sposób użycia jest bardzo prosty dzięki świetnie skonstruowanemu menu. 
  • Pooltest 25 Standard należy do elektronicznych testerów z wyższej półki. Ten fotometr bada najważniejsze parametry wody, takie jak oczywiście poziom pH, obecność chloru wolnego i całkowitego, zawartość tlenu, a także miedzi, żelaza, twardość wody itp… Urządzenie ma intuicyjne menu, jest proste w obsłudze, gwarantuje dokładne pomiary i niezawodność. 

Testery elektroniczne wymagają zastosowania specjalnych tabletek pomiarowych, które rozpuszczając się w wodzie, pomagają urządzeniom odczytać prawidłowy wynik. 

Jeśli masz pytania dotyczące fotometrów z naszej oferty, zachęcamy Cię do pozostawienia nam wiadomość w formularzu kontaktowym. Chętnie doradzimy w zakupach i pomożemy wybrać najlepszy produkt dla Twoich potrzeb.