Szczotki do basenu

Szczotki do czyszczenia basenu są niezbędne do utrzymania zbiornika w dobrym stanie. Dzięki ich pomocy oczyścisz dno basenu, trudno dostępne zakamarki i zadbasz o stan niecki oraz komfort kąpiących się osób. Zakładane są na teleskopową tyczkę aby móc czyścić basen bez wchodzenia do wody. W ofercie zebraliśmy szczotki z włosiem miękkim i twardym. Wybierz te produkty, których potrzebuje Twój basen!

Aktywne filtry

Szczotki do ręcznego czyszczenia basenu

Do wyczyszczenia dna basenu z rozmaitych zabrudzeń i zanieczyszczeń przydają się szczotki do czyszczenia basenu. Występują w kilku wariantach: w kształcie tradycyjnej zmiotki, w bardziej precyzyjnej formie do oczyszczania kantów i narożników oraz w wersji z zaokrąglonymi bokami zbierającymi zanieczyszczenia.

  • Prosta i tradycyjna szczotka Eco do ścian basenu. Skutecznie oczyści ścianki, ale także dno zbiornika z piasku, glonów i innych zabrudzeń. Wymiata zanieczyszczenia i pozostawia dno i ściany zbiornika czyste.
  • Precyzyjna szczotka Bayrol do czyszczenia basenowych narożników. Umieszczona na tyczce teleskopowej pozwala na dokładne omiecenie kantów niecki z nagromadzonych zanieczyszczeń. Z jej pomocą starannie oczyścisz trudno dostępne zakamarki dna basenu.
  • Gumowa szczotka Bayrol Pro z zaokrąglonymi bokami, która sprawnie zamiata piasek czy glony. Dzięki zastosowaniu gumowego materiału szczotka jest bezpieczna dla dna basenu.  
  • Szczotka basenowa Corner Shark to prawdziwa mistrzyni w odkurzaniu trudno dostępnych zakamarków. Dociera do narożników, gdzie za pomocą mocnych włosów odrywa zanieczyszczenia od dna i ścianek, po czym dzięki odkurzaczowi zasysa je do skimmera.
  • Trójkątna szczotka Bayrol Pro zwraca uwagę samym kształtem. Trójkąt, którego rogi zostały wyposażone w okrągłe i precyzyjne szczoteczki, jest nieoceniony w pielęgnacji basenu, a w szczególności jego narożników. 

Odpowiednio dobrana szczotka do czyszczenia basenu pozwala na utrzymanie go w świetnym stanie. Zapewnia przyjemne i higieniczne warunki korzystania ze zbiornika przez kąpiących się.