Zapachy do SPA

Zapachy do SPA, czyli olejki do jacuzzi

Zapachy do SPA wzbogacają wodę o aromatyczne właściwości. Działają na zmysły, ale również na ciało i samopoczucie. Wzbogać zabiegi SPA o dodatkowe atrakcje i zastosuj olejki eteryczne do jacuzzi.

Sprawdź naszą ofertę i wybierz ulubione zapachy!

Olejki eteryczne do jacuzzi – wybierz ulubione zapachy do SPA!

Przyjemny zapach w wannie SPA i pomieszczeniu wellness korzystnie wpływa na samopoczucie. Osiągnij ten efekt, wybierając ulubione olejki eteryczne do jacuzzi

W zależności od tego, jakiego działania oczekujesz, zdecyduj się na konkretny zapach. Olejki eterycznie nie tylko pięknie pachną, ale też wpływają na nastrój oraz skórę. Dlatego też tak istotne jest dobranie odpowiedniego produktu.

  • Zapach do whirlpool Eukaliptus to energetyzujący olejek o świeżym zapachu. Ma działanie odświeżające i chłodzące. Doda energii i chęci do działania.
  • Zapach do whirlpool Róża, czyli słodka, kwiatowa propozycja. Ten zapach do SPA rozluźnia i odpręża. Idealny, gdy chcesz się wyciszyć i mieć chwilę tylko dla siebie.

Jeśli szukasz produktu, który zadba o to, by Twoja skóra i włosy po kąpieli w basenie czy SPA były w świetnej kondycji, sprawdź Pool Refresh. Dzięki niemu zapach chloru i innej chemii basenowej jest niewyczuwalny. Co więcej, włosy i skóra po kąpieli są miękkie i gładkie.

Aromaterapia do jacuzzi – dlaczego warto?

Dlaczego warto skorzystać z aromaterapii do jacuzzi? 

  • Olejki zapachowe do jacuzzi wpływają na samopoczucie: dodają energii lub relaksują, w zależności od zapachu.
  • Zapachy do SPA unoszące się w powietrzu wprawiają w dobry nastrój i tworzą szczególną atmosferę w pomieszczeniu wellness.
  • Olejki eteryczne mają właściwości kosmetyczne i dzięki nim skóra staje się piękniejsza i miękka.

W zależności od tego, jaki efekt chcesz osiągnąć i jaki nastrój wprowadzić w pomieszczeniu SPA, wybierz orzeźwiające nuty cytrusów lub eukaliptusa, leśne i drzewne takie jak Pinia lub słodkie i kwiatowe propozycje. 

Jeśli te informacje to zbyt mało, napisz do nas wiadomość. Z przyjemnością doradzimy Ci podczas zakupów do jacuzzi i SPA.

Aktywne filtry

arrow_upward