Wanny SPA

Siatka
Lista

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Jakie zasilanie do wanny spa?

Klasyczna wanna spa ogrodowa powinna być zasilana napięciem 230V lub jeśli to możliwe 400V. Pamiętać należy przy tym aby zasilanie odbywało się solidnym przewodem elektrycznym - o parametrach przystosowanych do układania w ziemi.

Wybór zasilania - jednofazowe, albo trójfazowe może być uzależniony od modelu wanny. Jednak większość ogrodowych, stałych (nie dmuchanych) wanien spa ma opcję zmiany zasilania z 1 na 3 fazy. O ile jest to możliwe zawsze warto wybrać zasilanie 3 fazowe.

Przewód, jak już wspomnieliśmy, musi spełniać odpowiednie parametry. Przekrój najlepiej 3x4 mm2 albo 5x4  mm2 a jeśli odległość do rozdzielni jest niewielka - 5x2,5 mm2.

Zasilanie wanny spa musi być odpowiednio zabezpieczone wyłącznikiem nadprądowym oraz absolutnie koniecznie wyłącznikiem różnicowo-prądowym (wyłącznik RCD).

Przyłącze elektryczne do wanny spa powinna robić osoba posiadające stosowne uprawnienia. Natomiast podłączenie oraz pierwszy rozruch wanny możliwy jest do wykonania przez autoryzowany serwis danej marki spa.

W jaki sposób transportowana jest wanna spa

Wysyłka z naszego magazynu w Polsce realizowana jest pojazdami ciężarowymi wyposażonymi w dźwig typu HDS. Stawka transport ustalana jest przed wysyłką. Nie jest wliczona w cenę produktu.

Jeśli Twoje jacuzzi ma zostać zainstalowane w pomieszczeniu, należy najpierw wykonać pomiary otworów okiennych lub drzwi i sprawdzić jakie są możliwości wniesienia.