Filtry do SPA

Filtry do jacuzzi i spa

Filtry wody do SPA są obowiązkowym zakupem, jeśli z wanny korzysta dziennie co najmniej kilka osób. Zamontowane filtry zapewniają oczyszczanie wody z zanieczyszczeń, które mogą się w niej pojawiać. Dzięki filtrom woda jest czysta, a używanie jacuzzi higieniczne i komfortowe.

Sprawdź, jak działają filtry wody do jacuzzi, jakie są ich największe zalety oraz jakie marki szczególnie polecamy. 

Jak działają filtry do jacuzzi?

Filtry do jacuzzi, które oferujemy, to wkłady do wanien od różnych producentów, a ich działanie uzależnione jest od tego, jaki model wybierzesz. 

Filtr do wanny SPA oczyszcza wodę, aby pozbyć się z niej potencjalnie obecnych zanieczyszczeń. Dzięki niemu woda jest czysta, zachowuje odpowiednie parametry i z przyjemności higienicznej kąpieli może korzystać wiele osób.

W ofercie mamy nie tylko wkłady filtrujące do wanien, ale również filtry wstępne, które podłącza się pod wąż napełniający wannę. W tym przypadku woda jest oczyszczana z niechcianych zanieczyszczeń jeszcze zanim wyląduje w jacuzzi. 

Filtry wody do spa – zalety

Jakie są największe zalety filtrów wody do SPA?

Dostępne u nas modele, na przykład filtr do SPA SC708, działa tak samo skutecznie jak filtry montowane fabrycznie w wannach SPA. Filtr tego typu jest niezawodny i pozostawia wodę o najwyższym standardzie czystości.

Filtry jacuzzi, które oferujemy, charakteryzują się solidną plastikową obudową, która zapewnia wytrzymałość produktu. Nie ulega on szybkiemu zużyciu i może być regularnie myty.

Po zamontowaniu filtra przez rok nie musisz martwić się wymianą. Dopiero po upływie roku traci swoje najsilniejsze właściwości czyszczące. Wówczas polecamy zaopatrzenie się w nowy egzemplarz, który zadba o jakość wody w kolejnych 12 miesiącach.

Filtry do wanny SPA i akcesoria

Filtry do wanny SPA, które przygotowaliśmy w naszej ofercie, są wykonane z użyciem wysokiej jakości włókna filtrującego Reemay. Reemay jest odporne na wilgoć, dzięki czemu świetnie sprawdza się jako wkład filtra do wody.

Poza wkładami filtrującymi warto zaopatrzyć się w dodatkowe akcesoria, takie jak:

  • Pistolet do mycia wkładów filtrujących. Filtry do SPA powinny być regularnie myte, aby dobrze spełniały swoją funkcję. Drobne strumienie wody o silnym ciśnieniu skutecznie czyszczą wkłady filtrujące.
  • Filtry zmiękczające, które podobnie jak filtry wstępne, podłącza się do węża wpuszczającego wodę do wanny. Taki filtr nie tylko zmiękcza twardą wodę, ale jednocześnie wypłukuje z niej żelazo i magnez.

Chętnie doradzimy Ci w zakupach filtrów, akcesoriów i innych produktów z naszej oferty. Napisz do nas, używając formularza kontaktowego. 

Kupuj u nas wymienne wkłady filtrujace do wanien spa takich firm jak: Apollo Spas, Aqua Mystic Spas, Arctic Spas, Artesian Spas, Beachcomber, Cal Spas, Caldera, Canadian Spas, Coast Spas, Coleman Spas, Fonteyn, Crest Spas Europe, Great Lake Spas, Hotspring, Hydro Spa, Hydropool Spas, Jacuzzi, Leisure Bay Spas, Maax Spas, Mistral Hot Tubs, Nordic Spas, PDC Spas, Rota Spas, Signature Spas, Southwest Spas, Sundance, Sunrise Spas, USSPA, Wellis, Vita Spas.

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Aktywne filtry

arrow_upward