Filtruj według

Marka

Marka

Chlor w tabletkach

Siatka
Lista

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry

HTH Wielofunkcyjny - chlor tabletki

Chlor w dużych tabletkach z działaniem chlorowania, eliminacji glonów, flokulacji, regulacji pH oraz klarowania wody. Regularne dozowanie środków dezynfekujących wpływa na jakość oraz czystość wody w basenie. opakowanie: 1,2 kg lub 5 kg
94,07 zł
wysyłka 24-48 h
View Detail

Chlor w tabletkach służy do dezynfekcji wody w basenie. Może być użyty także jako preparat do szokowego chlorowania, jeśli tabletki rozpuszczają się w ciągu kilku minut. Tabletki z szybkim chlorem do basenu szybko się rozpuszczają, nie pozostawiając osadu. Małe musujące tabletki chlorowe uznawane są za najlepsze preparaty do szybkiej dezynfekcji wody w basenie.

Tabletki chlorowe z efektem klarowania

Szokowe chlorowanie z użyciem 20 gramowych tabletek najlepiej przeprowadzić wieczorem. Tabletek nie rozpuszcza się w wodzie, a dodaje bezpośrednio do skimmera lub pływającego dozownika. Jeśli oprócz silnej dezynfekcji wody zależy Ci na podniesieniu klarowności wody, zastosuj Chloriklar. Ten produkt powoduje szybkie klarowanie wody - usuwa związki organiczne, likwiduje wirusy i glony.

Tabletki chlorowe służą do ciągłej, powolnej dezynfekcji wody w basenie. Duże tabletki z chlorem do basenu powoli się rozpuszczają i powodują stabilną dezynfekcję wody w basenie. Najczęściej są to białe tabletki o wadze 200 g lub 250 g. Rozpuszczają się przez kilka dni i stabilizują poziom chloru w wodzie basenowej.

Tabletki chlorowe do skimmera

Duże tabletki chlorowe najlepiej umieszczać w skimmerze lub dozowniku pływającym. Powolne uwalnianie chloru zapewni stabilną i czystą wodę przez długi czas. Stosuj regularnie tabletki do basenu jeśli chcesz mieć zawsze czystą i wolną od bakterii wodę w basenie.