Bayrol - lista produktów

Niemiecki producent wysokiej jakości środków basenowych.

BAYROL jest najbardziej rozpoznawalną marką produktów do pielęgnacji wody basenowej. Preparaty basenowe zobaczymy na półkach sklepów basenowych w Hiszpanii, Francji, Grecji i oczywiście w Niemczech czy Polsce. Wysoka skuteczność oraz innowacyjny skład z pewnością zadecydowały o dzisiejszym sukcesie tej firmy. Od początku istnienia dewizą producenta jest profesjonalne podejście do problematyki uzdatniania wody basenowej.

Bayrol

Najlepsze produkty w Twoim basenie

Wyjątkowość produktów Bayrol znajduje swoje podstawy w polityce firmy, która pogrupowała częste problemy występujące na basenach i dostosowała do niech swoje produkty. Aby możliwe było dostosowanie produktów Bayrol do zróżnicowanych warunków oraz potrzeb ich klientów marka stworzyła oraz opatentowała wiele innowacyjnych preparatów i środków do pielęgnacji wody w basenie.

Zadowolenie klienta jest dla firmy Bayrol celem nadrzędnym, a w związku z tym, firma od lat przeprowadza badania rynku służące wskazaniu głównych problemów z którymi najczęściej spotykają się użytkownicy basenów. Ponadto, marka Bayrol wydaje własne czasopismo Pool Magazin, które zawiera liczne wskazówki oraz rozwiązania kwestii dotyczących pielęgnacji basenu. W magazynie tym, można również znaleźć informacje o wiodących trendach w dziedzinie basenów oraz urządzeń SPA.

bayrol chemia basenowa

BAYROL chemia basenowa produkowana w Europie

Zgodnie z filozofią marki, stosowana chemia basenowa Bayrol znacząco ułatwia serwisowanie jak i pielęgnację basenu, a także maksymalnie skraca czas potrzebny do wykonania tych czynności. Bayrol nie zapomina przy tym o bezpieczeństwie osób użytkujących ich wyroby, o czym świadczą najwyższe standardy produkcji obowiązujące w fabrykach marki.

Dla maksymalnego komfortu swoich klientów producent Bayrol stworzył system czterech kroków przyspieszających i ułatwiających utrzymanie czystości wody basenowej. Zgodnie z nimi, należy przede wszystkim zawrócić uwagę na podtrzymanie prawidłowego pH wody basenowej, przeprowadzać dezynfekcję wody (chlorowanie/ozonowanie), zapobiegać powstawaniu glonów oraz pilnować przejrzystości wody. We wszystkich tych krokach z łatwością użyjemy odpowiednią chemię basenową firmy Bayrol.

bayrol producent chemia do basenu

BAYROL chemia do SPA

Firma Bayrol posiada w swojej ofercie również produkty przeznaczone do pielęgnacji wody w wannach SPA i jacuzzi. Wysoka temperatura wody oraz dysze wpływają na konieczność stosowania specjalistycznych środków do pielęgnacji. W związku z tym, marka Bayrol, stworzyła specjalistyczną serię SpaTime® w asortymencie której znajdują się środki do utrzymywania prawidłowego pH wody, dezynfekowania jej, utrzymywania w czystości oraz serwisowania dysz w wannach SPA i jacuzzi.

BAYROL Technik - automatyka basenowa

Marka Bayrol to nie tylko producent chemii basenowej ale również twórca systemu PoolManager® służącego do łatwego zarządzania basenem. Ta innowacyjna technologia pozwala za pomocą eleganckiego panelu sterującego lub smartfonu sterować uzdatnianiem wody oraz m.in. ogrzewaniem basenu czy fontannami. Ponadto, producent w swojej ofercie posiada również systemy rozbudowane, przeznaczone dla pływalni oraz basenów publicznych - BayrolAnalyt®. Natomiast, na potrzeby mniej wymagających właścicieli basenów domowych lub ogrodowych marka Bayrol stworzyła wysokiej jakości stację dozującą PoolRelax®.

W 2018 r. marka Bayrol, w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie chlorowaniem wody basenowej przy użyciu soli w niej zawartej, wprowadziła do swojej oferty wysokiej klasy elektrolizery.

Wymienione produkty można nabyć jedynie u renomowanych przedstawicieli. Zapraszamy do zapoznania się z produktami marki na naszej stronie.

Sklep internetowy Bayrol

W naszym katalogu produktów chemia basenowa stanowi najważniejszy punkt. Sprzedajemy różne produkty basenowe firmy Bayrol i jesteśmy autoryzowanym sklepem internetowym tej marki. Codziennie dziesiątki paczek z naszego sklepu trafia do klientów w Polsce i innych krajach europejskich.

Nasz sklep internetowy sprzedaje produkty on-line od 2004 roku. W tym czasie zmieniło się wiele - zarówno jeśli chodzi o same produkty do basenu, jak i sposób ich dystrybucji. 

Aktywne filtry

rating 0 recenzji
Środek na glony w basenie. Niezastąpiony w walce z glonami, algami i zieloną wodą. Nie powoduje powstawania piany. Dealgine Jet 1 litr do regularnego stosowania niepieniący do basenów z atrakcjami wodnymi, które mogą powodować powstawanie piany
56,00 zł
wysyłka 24 h
View Detail
rating 0 recenzji
Termometr marki Bayrol do mierzenia temperatury wody w basenie  Ma podłużny kształt oraz duży, czytelny wskaźnik temperatury  Wykonany z trwałego i odpornego na wodę basenową tworzywa  Posiada gumowe boki, które lepiej się trzyma w dłoni Wskazuje temperaturę w stopniach Celsjusza i Fahrenheita
42,00 zł
wysyłka 24 h
View Detail