Schody i poręcze

Siatka
Lista

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Aktywne filtry

Schody SmartStep

Uniwersalne stopnie SmartStep to seria trwałych oraz klasycznych schodów nadających się do każdego modelu jacuzzi.  Szerokość stopnia 90 cm Udźwig do 300 kg Kilka wariantów kolorystycznych  Możliwość rozbudowy o korytka SmartDrawer
1 230,00 zł
dostępne w 3-7 dni
View Detail

Szuflada do schodów SmartStep

Szuflada SmartStep to seria trwałych oraz klasycznych schowków do schodów przydomowej wanny spa.  Pomieści wszystko to, co najważniejsze Korytko w kolorze czarnym Leisure Concepts
215,00 zł
dostępne w 3-7 dni
View Detail

Schody ModStep 3

ModStep 3 Leisure Concepts Kolor: Black Schody ułatwiające wchodzenie do wanny SPA Stopnie modułowe Poręcze sprzedawane oddzielnie
4 056,00 zł
dostępne w 3-7 dni
View Detail

Schody do wanien SPA ułatwiają wchodzenie do wanny i wychodzenie z niej. Poprawiają wygodę korzystania z jacuzzi. Ale także, a może przede wszystkim, poprawiaja bezpieczeństwo. Wykonane z solidnego materiału zapewniającego dobrą stabilność. Powierzania każdego stopnia ma strukturę antypoślizgową. A jeśli do tego dodamy także poręcze lub uchwyty, aby przytrzymać się podczas wchodzenia to zyskamy jeszcze lepszą pewność, że kąpiel będzie bezpieczna. Warto dodać jeszcze, że poręcze do wchodzenia do spa pomagają w bezpiecznym wchodzeniu osobom z problemami ruchowymi. Są łatwe w montażu.

Jakie są wymiary i nośność schodów?

Najczęściej sprzedajemy schody o szerokości 80-100 cm. Są to dwa stopnie zintegrowane solidną podstawą. Wytrzymują nacisk rzędu 200 kg.

Z jakiego materiału są wykonane schody i czy są odporne na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV?

Schody produkowane są z tworzyw sztucznych odpornych na działanie słońca i deszczu. Nie pękają nie odbarwiają się. Modele wykonane z materiałów kompozytowych przypominających drewno nie muszą być konserwowane.

Czy schody mają poręcz lub platformę dla lepszego komfortu?

Niektóre modele schodów mają znacznie większe stopnie i możliwość przykręcenia bocznych poręczy. Warto sprawdzić ofertę sklepu i zobaczyć co na bieżąco mamy w sprzedaży.

Jaki jest kolor i styl schodów i czy pasują do wanny spa?

Najczęściej sprzedawanym kolorem schodów jest czarny lub szary. Niektóre modele mają nieco większą paletę kolorów. Można je wtedy lepiej dopasować do obudowy wanny spa.