Zestawy chemii basenowej - korzystne ceny!

Zestawy produktów

Aktywne filtry

Posiadanie własnego przydomowego basenu to nie tylko przyjemności. Trzeba umieć zadbać o stan wody, a także samego zbiornika oraz wiedzieć, jak zaradzić ewentualnym problemom. Z tego powodu prezentujemy zestawy produktów zawierające odpowiednie środki na start.

Dzięki nim zadbasz o wodę i nieckę i nie musisz kupować wszystkich preparatów osobno. Wystarczy, że znasz pojemność swojego basenu.

Zestawy chemii basenowej

Zestaw startowy chemii basenowej pomoże Ci w kontrolowaniu ważnych dla basenu parametrów. Aby woda była krystaliczna, a zbiornik w dobrej kondycji, musisz badać poziom pH, sprawdzać jej twardość, zawartość chloru lub aktywnego tlenu oraz dezynfekować nieckę.

Do tych wszystkich zadań przyda Ci się specjalna chemia basenowa w zestawie:

Opcjonalnie w zestawie mogą pojawić się dodatkowe elementy, takie jak osobny środek przeciw glonom czy bardziej skoncentrowane produkty do większych zbiorników.

Każdy z prezentowanych u nas zestawów zawiera niezbędne preparaty do utrzymania wody i zbiornika w czystości oraz dobrym stanie.

Zestawy zapewniają czystą wodę bez glonów, osadów i zmętnienia. Dzięki testerom paskowym możesz stale kontrolować zawartość chloru czy odczyn pH. Regularnie stosowana chemia basenowa sprawia, że kąpiel jest bezpieczna, a woda zdezynfekowana. 

Sprawdź nasz poradnik basenowy, by dowiedzieć się więcej o pielęgnacji basenów ogrodowych lub napisz do nas. Chętnie doradzimy Ci w zakupach.