Zestawy chemii basenowej - korzystne ceny!

Zestawy produktów

Posiadanie własnego przydomowego basenu to nie tylko przyjemności. Trzeba umieć zadbać o stan wody, a także samego zbiornika oraz wiedzieć, jak zaradzić ewentualnym problemom. Z tego powodu prezentujemy zestawy produktów zawierające odpowiednie środki na start. Dzięki nim zadbasz o wodę i nieckę i nie musisz kupować wszystkich preparatów osobno. Wystarczy, że znasz pojemność swojego basenu.

Aktywne filtry

Zestawy chemii basenowej

Zestaw startowy chemii basenowej pomoże Ci w kontrolowaniu ważnych dla basenu parametrów. Aby woda była krystaliczna, a zbiornik w dobrej kondycji, musisz badać poziom pH, sprawdzać jej twardość, zawartość chloru lub aktywnego tlenu oraz dezynfekować nieckę.

Prawidłowo dobrany zestaw chemii do basenu będzie zawierał następujące produkty do zastosowania:

Opcjonalnie w zestawie mogą pojawić się dodatkowe elementy, takie jak osobny środek przeciw glonom czy bardziej skoncentrowane produkty do większych zbiorników.

Zestaw chemii do basenu na początek sezonu

Zestaw startowy chemii do basenu to wygodne rozwiązanie dla właścicieli nowych basenów lub tych, którzy rozpoczynają kolejny sezon. Umożliwia on szybkie i proste przygotowanie basenu do użytku, zapewniając wszystko, co potrzebne do podstawowej pielęgnacji wody. Każdy z prezentowanych u nas zestawów chemii do basenu zawiera niezbędne preparaty do utrzymania wody i zbiornika w czystości oraz dobrym stanie.

Zestawy zapewniają czystą wodę bez glonów, osadów i zmętnienia. Dzięki testerom paskowym możesz stale kontrolować zawartość chloru czy odczyn pH. Regularnie stosowana chemia basenowa sprawia, że kąpiel jest bezpieczna, a woda zdezynfekowana. 

Sprawdź nasz poradnik basenowy, by dowiedzieć się więcej o pielęgnacji basenów ogrodowych lub napisz do nas. Chętnie doradzimy Ci w zakupach.