Siatka
Lista

Jest 61 produktów.

Pokazano 1-18 z 61 pozycji

Aktywne filtry

Czymś co jest absolutnie niezbędne do utrzymania czystej wody w basenie jest regularnie dozowana chemia. Jest to obok filtracji wody, kolejny czynnik zapewniający prawidłowe oczyszczanie wody z bakterii, mikroorganizmów i substancji. Chemia do basenu musi być dodawana regularnie i w odpowiednich dawkach aby utrzymać poziom dezynfekcji i ochrony przed bakteriami na odpowiednim poziomie. Produkty do basenu, które Państwu proponujemy mają zdecydowanie wysoką jakość. Nawet najwięksi sceptycy nie muszą się obawiać dodawania chemii do basenu, gdyż jej skuteczność pozwala ograniczyć ilości niezbędne do utrzymania wody. 

Skuteczna chemia do basenu

Kąpiele w basenie to ogromna przyjemność, jednak pod warunkiem, że znajdująca się w nim woda będzie czysta. Aby tak się stało, konieczne jest stosowanie specjalnych preparatów. W naszej ofercie znajdziesz skuteczne i wysokiej jakości produkty, dzięki którym twój basen kąpielowy będzie zadbanym i bezpiecznym miejscem.

Sprzedawana w naszym sklepie chemia do basenu pochodzi wyłącznie od renomowanych producentów. Uzdatnianie wody basenowej w oparciu wysokiej jakości produkty do basenu jest bezpieczne i skuteczne. Producenci tacy jak Bayrol czy HTH gwarantują, że chemia do basenu jest wysoce skuteczna i nie ma w swoim składzie niepożądanych składników.

Zestaw środków do pielęgnacji wody w basenie

Oferowana przez nas chemia do basenów to zarówno środki, które można stosować bezpośrednio do wody, jak i takie, które muszą być dozowane przez automatyczne urządzenia. Preparaty te pozwolą Ci zadbać o to, aby:

  • woda w basenie miała odpowiedni poziom pH, przez co stanie się przyjemna dla skóry, a inne środki do jej pielęgnacji będą działać efektywniej,
  • usunąć glony i zapobiec ich ponownemu pojawieniu się,
  • zdezynfekować wodę – doskonale sprawdza się do tego oferowany przez nas chlor do basenu (w postaci proszku, tabletek lub płynu) oraz aktywny tlen do basenu,
  • woda stała się klarowna i optymalnie przejrzysta,
  • dno basenu nie pokryło się nalotem z kamienia – służy do tego chemia do basenu zmiękczająca wodę.

Środki do pielęgnacji niecki basenowej

Każdy basen kąpielowy wymaga tego, aby regularnie usuwać z niego zabrudzenia. Dlatego w naszym asortymencie znalazła się także chemia do basenów pozwalająca utrzymać nieckę w czystości. Proponujemy preparaty do usuwania brudnych śladów na linii wody, czyszczenia filtrów, wkładów kartuszowych, rynien przelewowych oraz ścian i dna basenu. Środki te pozwalają pozbyć się nawet osadów z wapnia.

Czyszczenie basenu po zimie i przygotowanie go na nadchodzący sezon nie musi być trudnym zadaniem, jeśli zostaną wykorzystane do tego profesjonalne produkty. Zajmujemy się sprzedażą chemii do basenów, która zabezpiecza basen kąpielowy w czasie najzimniejszych miesięcy, kiedy nie jest on używany. Dzięki temu jego czyszczenie nie sprawia problemu.

Jeśli chcesz, aby woda w basenie była czysta, a sama niecka zadbana i wolna od osadów, postaw na oferowane przez nas, skuteczne preparaty. Dzięki temu kąpiele oraz pływanie będą jeszcze przyjemniejsze!

Środki chemiczne do basenu w baniakach przeznaczone do stacji automatycznego dozowania.