Chemia do basenu

Skuteczna chemia do basenu

Kąpiele w basenie to ogromna przyjemność, jednak pod warunkiem, że znajdująca się w nim woda będzie czysta. Aby tak się stało, konieczne jest stosowanie specjalnych preparatów. W naszej ofercie znajdziesz skuteczne i wysokiej jakości produkty, dzięki którym twój basen kąpielowy będzie zadbanym i bezpiecznym miejscem.

Sprzedawana w naszym sklepie chemia do basenu pochodzi wyłącznie od renomowanych producentów. Uzdatnianie wody basenowej w oparciu wysokiej jakości produkty do basenu jest bezpieczne i skuteczne. Producenci tacy jak Bayrol czy HTH gwarantują, że chemia do basenu jest wysoce skuteczna i nie ma w swoim składzie niepożądanych składników.

Najlepsza chemia do basenu – zestaw niezbędnych preparatów do pielęgnacji wody 

Oferowana przez nas chemia do basenów to zarówno środki, które można stosować bezpośrednio do wody, jak i takie, które muszą być dozowane przez automatyczne urządzenia. Preparaty te pozwolą Ci zadbać o to, aby:

  • woda w basenie miała odpowiedni poziom pH, przez co stanie się przyjemna dla skóry, a inne środki do jej pielęgnacji będą działać efektywniej,
  • usunąć glony i zapobiec ich ponownemu pojawieniu się,
  • zdezynfekować wodę – doskonale sprawdza się do tego oferowany przez nas chlor (w postaci proszku, tabletek lub płynu) oraz aktywny tlen,
  • woda stała się klarowna i optymalnie przejrzysta,
  • dno basenu nie pokryło się nalotem z kamienia – służy do tego chemia do basenu zmiękczająca wodę

Chemia do basenu Bayrol

Chemia do basenu Bayrol to wysokiej jakości, niemieckie produkty, które oferuje nasz sklep. Tworzone są one w Europie, przez ekspertów w dziedzinie dezynfekcji wody. Wieloletnie doświadczenie w kwestii pielęgnacji wody nadaje chemii do basenu marki Bayrol wyjątkowości i wysokiej skuteczności. Marka tworzy m.in. produkty do pielęgnacji filtrów basenowych, środki do regulacji pH, czy chlor do dezynfekcji. 

Środki do pielęgnacji niecki basenu

Każdy basen kąpielowy wymaga tego, aby regularnie usuwać z niego zabrudzenia. Dlatego w naszym asortymencie znalazła się także chemia do basenów pozwalająca utrzymać w czystości nieckę. Proponujemy preparaty do usuwania brudnych śladów na linii wody, czyszczenia filtrów, wkładów kartuszowych, rynien przelewowych oraz ścian i dna basenu. Środki te pozwalają pozbyć się nawet osadów z wapnia.

Czyszczenie basenu po zimie i przygotowanie go na nadchodzący sezon nie musi być trudnym zadaniem, jeśli zostaną wykorzystane do tego profesjonalne produkty. Zajmujemy się sprzedażą chemii do basenów, która zabezpiecza basen kąpielowy w czasie najzimniejszych miesięcy, kiedy nie jest on używany. Dzięki temu jego czyszczenie nie sprawia problemu.

Jeśli chcesz, aby woda w basenie była czysta, a sama niecka zadbana i wolna od osadów, postaw na oferowane przez nas, skuteczne preparaty. Dzięki temu kąpiele oraz pływanie będą jeszcze przyjemniejsze!

Jest 58 produktów.

Pokazano 1-20 z 58 pozycji

Aktywne filtry

arrow_upward