Chemia do basenu

Produkty służące do utrzymania prawidłowej jakości wody w basenie. Pomagają skutecznie zwalczać glony, dezynfekować wodę, eliminować bakterie i wirusy. Stosowanie chemii w basenie spowoduje, że woda będzie krystalicznie czysta i bezpieczna dla użytkowników basenu.

Utrzymanie prawidłowych parametrów wody w basenie wymaga nieco zaangażowania. Ale czysta i pachnąca woda sprawi, że kąpiel w upalny dzień będzie samą przyjemnością!

Sprzedawana w naszym sklepie chemia do basenu pochodzi wyłącznie od renomowanych producentów. Uzdatnianie wody basenowej w oparciu wysokiej jakości produkty do basenu jest bezpieczne i skuteczne. Producenci tacy jak Bayrol czy HTH gwarantują, że chemia do basenu jest wysoce skuteczna i nie ma w swoim składzie niepożądanych składników.

Gama produktów, dzięki którym bez trudu można utrzymać czystą wodę w basenie jest poddawana badaniom w laboratoriach. Na podstawie zbieranych informacji i wieloletnich doświadczeń na basenach prywatnych preparaty są ciągle unowocześniane i mają optymalny skład. Stały się bardziej przyjazne dla użytkowników basenów oraz dla środowiska naturalnego.

Jest 60 produktów.

Pokazano 1-20 z 60 pozycji

Aktywne filtry

arrow_upward