Fibalon - lista produktów

FIBALON - producent innowacyjnych wkładów filtrujących z włókien polimerowych

Innowacyjność materiału polega na zastąpieniu tradycyjnego wkładu z piasku kwarcowego kuleczkami uformowanymi ze specjalnych włókien polimerowych. Właściwości filtrujące takiego wkładu są zaskakująco dobre! 

Dzięki wkładom Fibalon można ograniczyć zużycie energii oraz zwiększyć wydajność układu filtrującego.
Więcej informacji na stronie polskiego dystrybutora Fibalon.

Fibalon - innowacyjne podejście

Filtracja wody basenowej jest jednym z istotniejszych procesów jakie ciągle odbywają się podczas eksploatacji basenu. Aby zapewnić odpowiednie parametry filtracji należy dbać o jakość i stan wkładu filtrującego, regularnie go oczyszczać i wymieniać. W basenach ogrodowych wymiana powinna być robiona raz na 2-3 sezony.

Podczas prowadzonych badań wśród użytkowników basenów okazało się, że najwięcej problemów podczas eksploatacji basenu sprawia płukanie filtra oraz wymiana piasku na nowy.

Fibalon, z racji tego, że jest materiałem lekkim umożliwia niezwykle łatwą wymianę złoża na nowe. Dosyć już uciążliwego wyciągania piasku ręką z filtra. Kulki Fibalon mają niewielką wagę, która pozwala na podniesienie filtra i wysypanie kulek. Co z utylizacją? Kulki Fibalon powstają z materiału pozyskiwanego z recyclingu. Zatem możemy być spokojni, że nie marnujemy cennych zasobów planety. A stare kulki Fibalon można bezpiecznie wyrzucić do odpadów zmieszanych.

Siatka
Lista

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji