Czyszczenie SPA

Zadbaj o swoje własne spa jak należy! Używanie profesjonalnego sprzętu do czyszczenia nie tylko ułatwia prawidłowe wykonanie wszystkich czynności, ale także przyspiesza proces czyszczenia i wymiany wody. Wybierz sprzęt, który ułatwia czyszczenie wanny spa. Są to akcesoria używane zarówno do czyszczenia wanny spa podczas użytkowania, jak i produkty niezbędne do gruntownego czyszczenia spa podczas wypuszczania wody.

Aktywne filtry

Odkurzacz do wanny spa jacuzzi i małego basenu. Niedrogi i łatwy w użyciu ręczny odkurzacz do spa. nie wymaga zasilania łatwy w obsłudze
370,00 zł
wysyłka 1-2 dni
View Detail
Przenośny odkurzacz do mniejszych basenów oraz wanien SPA. Tyczka sprzątająca do dna od lustra wody w niecce. Ręczny odkurzacz nie wymaga zewnętrznego źródła zasilania Prosty w obsłudze Odkurzacz wyposażony w zbiorniczek z filtrem System Handheld
479,00 zł
dostępne w 3-7 dni
View Detail

Sprzęt niezbędny do czyszczenia Twojego SPA

Utrzymanie czystości i higieny w wannie SPA nie musi być trudne, jeśli dysponujemy odpowiednimi akcesoriami. Przydatny będzie ręczny odkurzacz do jacuzzi zasilany siłą podciśnienia. Dzięki niemu usuniemy zabrudzenia z trudno dostępnych zakamarków wanny. jego końcówka idealnie nadaje się do oczyszczenia dysz, rurek i innych wąskich przestrzeni.

Niezbędne są także gąbki z mikro włókien, absorbujące tłuste osady z powierzchni wody. Można użyć ich zamiast tradycyjnych detergentów myjących. Do czyszczenia obudowy i pokrywy wanny przydadzą się specjalne ściereczki z mikrofibry, nie rysujące delikatnych powierzchni. Pomocna będzie również długa szczotka z miękkim włosiem. Usuwa ona uporczywe zabrudzenia z trudno dostępnych narożników wanny i wokół dysz. Szczotki w połączeniu ze specjalistycznymi środkami czyszczącymi zapewnią nieskazitelną czystość wnętrza spa.

Nie można też zapomnieć o regularnej wymianie wkładów filtrujących, usuwających zanieczyszczenia i zmiękczających wodę. W połączeniu z odpowiednimi akcesoriami, zadbamy o higienę i komfort korzystania z domowego SPA.

Gruntowne czyszczenie wanny spa

Gruntowne czyszczenie wanny spa, jest kluczowe dla utrzymania higieny i zapewnienia najlepszej jakości wody. Częstotliwość takiego czyszczenia zależy od wielu czynników, takich jak intensywność użytkowania, liczba użytkowników, a nawet jakość wody, którą napełniasz swoje jacuzzi.

Niemniej jednak, ogólnie przyjętym standardem jest przeprowadzanie gruntownego czyszczenia co 3 do 4 miesiące. Oznacza to, że powinieneś całkowicie opróżnić wannę, wyczyścić ją za pomocą odpowiednich akcesoriów, a następnie napełnić świeżą wodą. Między tymi gruntownymi czyszczeniami, powinieneś regularnie sprawdzać i utrzymywać jakość wody, co obejmuje czyszczenie i wymianę filtra, a także regularne dodawanie odpowiedniej chemii do spa, która dezynfekuje i reguluje poziom pH wody.