Termometry do basenu | Termometry basenowe | ChemiaBasenowa.pl

Termometry

Siatka
Lista

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Termometr do mierzenia temperatury wody w basenie Ma okrągły kształt oraz duży, czytelny wskaźnik temperatury Wykonany z trwałego i odpornego na wodę basenową tworzywa Temperatura podawana w stopniach Celsjusza
102,00 zł
wysyłka 1-2 dni
View Detail
Termometr firmy Swim-Tec do mierzenia temperatury wody w basenie Ma okrągły kształt oraz duży, czytelny wskaźnik temperatury Wykonany z trwałego i odpornego na wodę basenową tworzywa Temperatura podawana w stopniach Celsjusza.
206,00 zł
wysyłka 1-2 dni
View Detail
Termometr firmy Astral Pool z serii SHARK do mierzenia temperatury wody w basenie  Ma okrągły kształt oraz duży, czytelny wskaźnik temperatury  Wykonany z trwałego i odpornego na wodę basenową tworzywa  Temperatura podawana w stopniach Celsjusza i Fahrenheita.
251,82 zł
wysyłka 1-2 dni
View Detail
Termometr marki Bayrol do mierzenia temperatury wody w basenie  Ma podłużny kształt oraz duży, czytelny wskaźnik temperatury  Wykonany z trwałego i odpornego na wodę basenową tworzywa  Posiada gumowe boki, które lepiej się trzyma w dłoni Wskazuje temperaturę w stopniach Celsjusza i Fahrenheita
42,00 zł
wysyłka 1-2 dni
View Detail
Termometr do mierzenia temperatury wody w basenie  Ma podłużny kształt oraz optymalnej wielkości wskaźnik temperatury  Wykonany z trwałego i odpornego na wodę basenową tworzywa  Termometr odczytuje stopnie Celsjusza i Fahrenheita
19,50 zł
dostępne w 3-7 dni
View Detail
Termometr do jacuzzi i SPA z zawieszką Dwustopniowa skala odczytu - Celsjusza i Fahrenheita Wytrzymałe i dobrej jakości, nierdzewne tworzywo Precyzyjny pomiar temperatury
51,00 zł
wysyłka 1-2 dni
View Detail

Termometry do basenu 

Termometry do basenu służą do sprawdzania temperatury wody basenowej. Informują nas czy temperatura jest optymalna i czy kąpiel będzie komfortowa. W celu wiarygodnego i wygodnego pomiaru temperatury wody powstały różne rodzaje termometrów.  

Wybór termometru basenowego zależy od budżetu, jaki chcesz na niego przeznaczyć. Jeśli nie chcesz wydać fortuny, a zależy ci na prostym pomiarze to klasyczny termometr do basenu będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Solaryczny termometr jest bardziej zaawansowany i wiąże się z nieco większym kosztem, natomiast okrągła propozycja BASIC jest bardziej luksusowym zakupem. 

W naszej ofercie zebraliśmy różne termometry do basenu. Oto one: 

  • Okrągły termometr BASIC, który pływa na powierzchni wody, a temperaturę mierzy metalowa wypustka. Ma długość około 20 cm, dzięki czemu odczytując pomiar, poznajesz temperaturę z głębszych obszarów wody, a nie z samej powierzchni. 
  • Klasyczny termometr basenowy o tradycyjnym kształcie. Jest wyposażony w bawełniany sznurek i pływa po powierzchni basenu, mierząc temperaturę. 
  • Solaryczny termometr pływający od Bayrol. Podaje temperaturę w stopniach Celsjusza lub Fahrenheita. Ma wyświetlacz zamiast wskaźnika.

Pytanie jednak, jaka jest idealna temperatura wody? Jak ogrzewać wodę basenową?  

Termometry do basenu a idealna temperatura wody  

Kąpiel w zimnym basenie nie jest niczym przyjemnym, nawet jeśli szaleją upały. W tym celu warto zadbać o zapewnienie odpowiedniej temperatury wody. Aby nie przesadzić, należy zaopatrzyć się w termometry do basenu, aby móc sprawdzać, czy woda nadaje się do kąpieli.  

Idealna temperatura wody w przydomowym basenie powinna wahać się pomiędzy 26 a 30 stopniami Celsjusza. Najlepiej, gdyby osiągała wyższe wartości z tego przedziału.  

Do ogrzania wody basenowej służą basenowe pompy ciepła i solary, które oczywiście mamy w naszej ofercie. Szybko i ekonomicznie podnoszą temperaturę wody. Co ważne, wybraliśmy także ekologiczne rozwiązania, które potrzebują mniej energii do osiągnięcia odpowiedniej temperatury. 

Więcej informacji uzyskasz na naszym eksperckim blogu. Sprawdź naszą ofertę profesjonalnej chemii do basenu. W razie pytań dotyczących asortymentu, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz