Parasole ogrodowe

Parasole ogrodowe ustawiane przy basenie są przydatnymi akcesoriami, które pełnią funkcję użytkową oraz estetyczną. Czy warto się na nie zdecydować i zaaranżować z ich pomocą przydomową przestrzeń? Zobacz, jakie parasole ogrodowe oferujemy i wybierz ten, który najlepiej sprawdzi się w Twoim ogrodzie!

Aktywne filtry

Parasole ogrodowe – korzyści

Parasole w ogrodzie niosą ze sobą wiele korzyści dla domowników i gości. Dlaczego warto postawić parasol na balkonie, tarasie lub w ogrodzie w pobliżu swojego pięknego basenu?

  • Parasol chroni przed słońcem. Promienie UV dają nam w kość, szczególnie latem, w trakcie wakacji. Warto chronić się przed nimi, stosując filtry na skórę oraz nakrycia głowy. Ale to nie wszystko. Podczas aktywności w ogrodzie warto skrywać się pod bezpiecznym parasolem basenowym.
  • Regulowany model parasola pozwala na układanie czaszy w dogodnej pozycji tak, aby skutecznie chroniła przed słońcem lub wodą.
  • Podstawa z rączką usytuowana z jednego boku parasola pozwala na zaaranżowanie rekreacyjnej zacienionej przestrzeni ze stolikiem w przydomowym ogrodzie. 

Parasole ogrodowe nie tylko ochronią Cię przed słońcem, ale też stworzą komfortową przestrzeń, na której znajdzie się miejsce na zestaw ogrodowy, przy którym przyjmiesz gości i spędzisz przyjemnie czas.

Jaki parasol ogrodowy wybrać?

Jaki więc parasol ogrodowy wybrać, aby spełniał swoją funkcję w ogrodzie? Najlepiej certyfikowany, odpowiednio duży i szybkoschnący. Dzięki temu będzie chronić przed promieniami UV, zmieści pod swoją czaszą gromadkę najbliższych Ci osób i wyschnie, jeśli woda z basenu lub deszcz go zmoczą.
W naszej ofercie znajdziesz parasole marki SUNCOMFORT. To firma, której produkty zostały opracowane z wyjątkową dbałością. Duże parasole ogrodowe, które prezentujemy to:

Parasole otrzymały certyfikat UPF50+. Oznacza to, że ich czasza jest stworzona z grubo plecionego materiału, dzięki któremu zapewnia najwyższy stopień bezpieczeństwa względem promieni UV. Napisz do nas, jeśli potrzebujesz więcej informacji o ofercie parasoli. Z przyjemnością doradzimy Ci podczas zakupów.

Parasole basenowe zapewniają ochronę przed słońcem i cienienie na obszarach basenowych. Parasole basenowe są projektowane specjalnie do użytku na zewnątrz i zapewniają skuteczną ochronę przed promieniowaniem UV. Pozwalają cieszyć się basenem w przyjemnym cieniu, chroniąc przed nadmiernym nasłonecznieniem.