Czyszczenie basenu

Czysty basen daje możliwość codziennego relaksu i aktywności fizycznej. Żeby było to możliwe, trzeba dbać nie tylko o parametry wody ale też samo dno i ścianki niecki. W naszym sklepie znajdziesz profesjonalny sprzęt i środki do czyszczenia basenu. Oferujemy skuteczne produkty czyszczące, wygodne odkurzacze ręczne i automatyczne, szczotki oraz akcesoria takie jak podbieraki i siatki. Postaw na nowoczesne urządzenia, które ułatwią czyszczenie Twojego basenu. Poznaj naszą kompleksową ofertę i wybierz niezbędne produkty do pielęgnacji basenu w atrakcyjnych cenach.

Aktywne filtry

rating 0 recenzji
Dolphin S300i Automatyczny odkurzacz do basenu Sterowany smartfonem za pomocą aplikacji MyDolphin Plus Czyści dno, ściany i linię wody w basenach do 12m 18-metrowy kabel z obrotonicą DARMOWA WYSYŁKA!
6 799,00 zł
wysyłka 24 h
View Detail
rating 0 recenzji
Odkurzacz do basenu Dolphin M550 Marka: Maytronics Do basenów max. 15m Dokładnie czyści dno, ściany i linię wody Posiada 18-metrowy kabel z obrotnicą Do wszystkich rodzajów basenów
7 899,00 zł
wysyłka 24 h
View Detail
rating 0 recenzji
Podbierak płaski BWT Do wyławiania zanieczyszczeń z powierzchni wody basenowej Profesjonalny podbierak basenowy Płytka, wytrzymała siatka z tworzywa sztucznego Ramka i rączka z wysokiej jakości tworzywa sztucznego
52,00 zł
wysyłka 24 h
View Detail

Produkty do czyszczenia basenu

Zadbany basen to miejsce aktywnego wypoczynku i relaksu. Aby spełniał on standardy higieny, nie wystarczy jedynie dbać o wypełniającą go wodę. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz również urządzenia do czyszczenia basenu. Te praktyczne sprzęty znacznie ułatwiają utrzymanie basenu w perfekcyjnym stanie – i to zarówno jeżeli chodzi o jego czystość, jak i funkcjonalność. 

Czystość dna basenu kąpielowego ma przekłada się na dobry stan znajdującej się w nim wody. Jeśli będzie ono pokryte piaskiem, osadem czy innymi brudnymi osadami, to zanieczyszczania te będą odbierać przyjemność z kąpieli i pływania. 

Oferujemy nowoczesne urządzenia do czyszczenia basenu, a w tym:

  • szczotki – współpracują one z układem filtrującym i pomagają usuwać osady, piasek z przepływającej przez nie wody
  • odkurzacze ręczne – sprzęty te są zasilane akumulatorem, a ich kształt umożliwia dotarcie do wszystkich zakamarków niecki i dna
  • odkurzacze automatyczne – są to samojezdne roboty basenowe. Niektóre modele sprzątają jedynie dno, a inne wspinają się na ściany niecki i usuwają zabrudzenia także z linii wody.

Chemia do czyszczenia basenu to zbiór różnych środków chemicznych, które są używane do utrzymania czystości i higieny w niecce basenowej. Są to specjalne produkty, które pomagają utrzymać ściany, dno i wodę basenową w odpowiedniej jakości, zapobiegając wzrostowi glonów, bakterii i innych zanieczyszczeń. Z pomocą tego typu produktów można łatwo zadbać o czyszczenie otoczenia basenu z chemią, która nie uszkodzi powierzchni.

Niezbędne akcesoria do czyszczenia basenu 

Utrzymanie czystości basenu kąpielowego pod gołym niebem wymaga używania podbieraków. Proponujemy modele płaskie, teleskopowe i denne. Dzięki nim można szybko usunąć z powierzchni wody liście, igliwie, owady oraz inne zabrudzenia, które mogą pojawić się w każdym basenie zewnętrznym.

W naszym asortymencie znajdują się również elementarne akcesoria do pielęgnacji dna oraz ścian niecki. Należą do nich gąbki – w tym modele przeznaczone do czyszczenia linii wody, specjalne szmatki, a także tyczki teleskopowe, na których można zamontować podbierak lub szczotkę.

Profesjonalne urządzenia do czyszczenia basenu pozwalają zadbać o baseny znajdujące się w domowych ogródkach, pływalniach czy w SPA. Postaw na produkty z naszej oferty, wybierz przydatne akcesoria lub bardziej zaawansowany sprzęt, a usuwanie zabrudzeń z wody, dna i całej niecki będzie łatwiejsze, niż myślisz!