Siatka
Lista

Jest 80 produktów.

Pokazano 1-36 z 80 pozycji

Aktywne filtry

Urządzenia do czyszczenia basenu

Zadbany basen to miejsce aktywnego wypoczynku i relaksu. Aby spełniał on standardy higieny, nie wystarczy jedynie dbać o wypełniającą go wodę. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz również urządzenia do czyszczenia basenu. Te praktyczne sprzęty znacznie ułatwiają utrzymanie basenu w perfekcyjnym stanie – i to zarówno jeżeli chodzi o jego czystość, jak i funkcjonalność. 

Odkurzacze do basenu – nowoczesne urządzenia czyszczące 

Czystość dna basenu kąpielowego ma przekłada się na dobry stan znajdującej się w nim wody. Jeśli będzie ono pokryte piaskiem, osadem czy innymi brudnymi osadami, to zanieczyszczania te będą odbierać przyjemność z kąpieli i pływania. 

Oferujemy nowoczesne urządzenia do czyszczenia basenu, a w tym:

  • szczotki – współpracują one z układem filtrującym i pomagają usuwać osady, piasek z przepływającej przez nie wody
  • odkurzacze ręczne – sprzęty te są zasilane akumulatorem, a ich kształt umożliwia dotarcie do wszystkich zakamarków niecki i dna
  • odkurzacze automatyczne – są to samojezdne roboty basenowe. Niektóre modele sprzątają jedynie dno, a inne wspinają się na ściany niecki i usuwają zabrudzenia także z linii wody.

Niezbędny zestaw do czyszczenia basenu 

Utrzymanie czystości basenu kąpielowego pod gołym niebem wymaga używania podbieraków. Proponujemy modele płaskie, teleskopowe i denne. Dzięki nim można szybko usunąć z powierzchni wody liście, igliwie, owady oraz inne zabrudzenia, które mogą pojawić się w każdym basenie zewnętrznym.

W naszym asortymencie znajdują się również elementarne akcesoria do pielęgnacji dna oraz ścian niecki. Należą do nich gąbki – w tym modele przeznaczone do czyszczenia linii wody, specjalne szmatki, a także tyczki teleskopowe, na których można zamontować podbierak lub szczotkę.

Profesjonalne urządzenia do czyszczenia basenu pozwalają zadbać o baseny znajdujące się w domowych ogródkach, pływalniach czy w SPA. Postaw na produkty z naszej oferty, wybierz przydatne akcesoria lub bardziej zaawansowany sprzęt, a usuwanie zabrudzeń z wody, dna i całej niecki będzie łatwiejsze, niż myślisz!