Dostarczamy profesjonalne produkty do utrzymania basenów prywatnych i publicznych. Codziennie wysyłamy kilkadziesiąt a momentami kilkaset paczek do klientów prywatnych i instytucji.

Współpracujemy w dziedzinie preparatów uzdatniających wodę basenową z europejskimi partnerami. Mamy dzięki temu pewność, że towar ma wysoką jakość i został odpowiednio przebadany.

Sklep stacjonarny z produktami basenowymi

Codziennie nasze sklepy stacjonarne w Kujawko-Pomorskiem odwiedza spora liczba klientów. Mamy informację z pierwszej ręki jak działają oferowane przez nas produkty. Doradzamy co można poprawić w pielęgnacji wody basenowej.

Sklep internetowy

Sprzedażą w Internecie zajmujemy się od 2004 roku. To już 20 lat! Gdy rozpoczynaliśmy sprzedaż on-line byliśmy jednym z pierwszych sklepów internetowych w branży basenów w Polsce! Od samego początku skupiamy naszą działalność na dostarczaniu produktów z górnej półki. Kupując u nas spodziewaj się, że środki do uzdatniania wody w basenie oraz środki do pielęgnacji wody w spa nie mają sobie równych. A ceny oferowanych produktów są po prostu najlepsze! Staramy się również zapewniać duże bezpieczeństwo e-zakupów.

Dlaczego możesz nam zaufać?

  • oferujemy produkty o zdecydowanie najlepszej jakości - nie mamy towaru marketowego...
  • prowadzimy sprzedaż on-line ponad 18 lat
  • współpracujemy bezpośrednio z producentami produktów basenowych,
  • dostarczamy produkty basenowe do pływalni i aquaparków
  • prowadzimy serwis basenowy - problemy techniczne nie są nam obce,
  • gwarantujemy wysoki poziom bezpieczeństwa zakupów w Internecie,

Sklep Prokonsumencki

Sklep internetowy chemiabasenowa.pl otrzymał Certyfikat Sklep Prokonsumencki. Zobowiązujemy się do przestrzegania kryteriów prokonsumenckich, co oznacza między innymi, że stosujemy regulamin dbający o prawa konsumenta oraz przestrzegamy jasnych i prostych reguł związanych z prawem odstąpienia od umowy zawartej na odległość oraz reklamacją towaru.

zaufany sklep internetowy

Kontakt z nami

MICOMA - baseny.pro
ul. Nakielska 137
85-347 Bydgoszcz

Godziny otwarcia:
9:00 - 17:00
9:00 - 14:00

Telefon: 52 320 20 60
Telefon: 52 320 20 61 - Realizacja zamówień
Telefon: 52 320 20 62 - Dział Techniczny