Odkurzacz Dolphin M400

Dolphin
170061

Automatyczny odkurzacz do basenu. Sprawnie czyści dno i ściany w dużych basenach.

7 729,00 zł
Brutto
Rodzaj szczotek: CB - szczotki uniwersalne
Ilość
Dodaj do listy życzeń
dostępne w 3-7 dni

  Darmowa wysyłka powyżej 800 zł

# dotyczy przesyłek kurierskich DPD

  Masz pytanie dotyczące produktu?

# napisz do nas

Robot basenowy Dolphin M400

Dolphin M400 jest profesjonalnym automatycznym odkurzaczem basenowym. Model M400 efektywnie czyści i odkurza dno, narożniki oraz górną część ścian basenu.

Odkurzacz basenowy, który czyści dno i ściany.

Na dnie basenu gromadzi się najwięcej zanieczyszczeń takich jak piasek, liście, zanieczyszczenia organiczne. Jego regularne oczyszczanie znacząco poprawia jakość wody w basenie i przyczynia się do mniejszego zapotrzebowania na chemię basenową. Czyszczenie ścian basenu przyczynia się do zmniejszenia powstającego osadu na linii wody.

Efektywność czyszczenia poprawiono dzięki zastosowaniu dodatkowej obrotowej szczotki od spodu urządzenia. Obracając się, szczotka ta dokładniej usuwa zalegające na dnie i ścianach skupiska piasku i innych nieczystości.

Niezawodny odkurzacz basenowy

Model M400 posiada ruchome pokrywy górne umożliwiające wygodne i szybkie wyjmowanie wkładów filtracyjnych w celu ich wyczyszczenia. Wszystkie zanieczyszczenia zbierane są na jednym z dwóch dostępnych od góry wkładów filtracyjnych. Każdy wkład może zostać wyposażony w jeden z dwóch rodzajów filtrów dostarczonych wraz z odkurzaczem. Wielorazowe zgrubne filtry siatkowe służą do usuwania większych zanieczyszczeń i do wiosennego czyszczenia basenów zewnętrznych. Jako filtry dokładne stosowane są filtry kartuszowe (papierowe), które mogą być wielokrotnie płukane pod bieżącą wodą.


Dolphin M400 został wyposażony w mikroprocesorowy układ sterowania i diagnostyki oraz kompas z żyroskopem. Zaawansowane oprogramowanie wewnętrzne zapewnia niezawodne prowadzenie odkurzacza po całym dnie, narożnikach i ścianach basenu w trakcie jednego cyklu pracy. Odkurzacz pracuje w pełni automatycznie w basenach o różnej wielkości i różnym kształcie.
Odkurzacz posiada umiejętność programowania cyklu pracy zapewniającą efektywny proces czyszczenia mimo różnych przeszkód znajdujących się w basenie jak słupy, drabinki czy schody.
Ze względu na prostą konstrukcję niektóre czynności serwisowe takie jak wymiana filtra, szczotek czy pasków napędowych odkurzacza są możliwe do wykonania przez użytkownika.

Odkurzacz posiada wózek do przechowywania i standardowo dostępny jest ze szczotkami Combi (do wszystkich rodzajów basenów). Na życzenie odkurzacz może być wyposażony w szczotkę Wonder - do basenów wyposażonych w bardzo śliskie płytki.

Od roku 2017 seria M400 zyskała możliwość sterowania zdalnego za pomocą smartfona. Użytkownik może poprowadzić ręcznie robota w miejsca wymagające dodatkowego wyczyszczenia.

W naszym sklepie sprzedajemy odkurzacz standardowo wyposażony w obrotnicę zapobiegającą jego skręcaniu!

Dane techniczne Dolphin M400

Zalecana długość basenu do 12 m
Przewód pływający 18 m z obrotnicą
Napęd podwójny
Obszar czyszczenia dno, narożniki, ściany
Tryby czyszczenia 1-automatyczny + 1-ręczne prowadzenie (smartfon)
Czas cyklu czyszczenia 2,5 godziny
Filtr wkład zgrubny (100 µm) + wkład ultradokładny (50 µm)
Szczotki 4 szczotki combi-pcv + szczotka obmiatająca
Zdalne sterowanie tak - ręczne prowadzenie smartonem (aplikacja Android, iOS)
Wózek transportowy tak
Gwarancja 36 miesięcy

Prezentacja odkurzacza basenowego Dolphin M400

170061

Opis

Waga:
10 kg (sam odkurzacz)
Zawartość:
odkurzacz, zestaw filtrów, wózek transportowy, obrotnica na przewodzie, zasilacz

Specyficzne kody

EAN13
4029156031900
MPN
99991049

Pliki do pobrania

Zobacz także