Dostarczamy informacje o nowościach wśród produktów basenowych, prezentujemy nasze opinie, testy i sugestie. Warto zapoznać się z naszymi informacjami przed dokonaniem zakupów.

Ciekawe produkty do basenu

Jaki chlor do szokowego chlorowania kupić?

Produkty do szokowego chlorowania firmy Bayrol. Skuteczny i czysty chlor do basenu, który powoduje natychmiastową dezynfekcję wody.

Skuteczny chlor basenowy

Jaki jest najlepszy chlor do basenu? Czy wybrać chlor szok, a może duze tabletki chlorowe. Co spowoduje, że chlorowanie będzie skuteczne i niedrogie? Krótka prezentacja środków chlorowych Bayrol'a.

Zestaw środków do wanien SPA

Czystość i prawidłowe działanie wanny spa zależą oczywiście od jakości środków używanych do uzdatniania wody. Najlepsze produkty do pielęgnacji wody w wannach spa, wannach z hydromasażem ma w swojej ofercie firma Bayrol. Seria produktów SpaTime bazuje głównie środkach bezchlorowych, ale w ofercie znajduje się również chlor do spa.

Automatyczne odkurzacze basenowe

Chemiabasenowa.pl jest certyfikowanym dystrybutorem oraz punktem serwisowym firmy Maytronics - producenta odkurzaczy Dolphin. Urządzenia sprzedawane u nas posiadają pełną 24 lub 36 miesięczną gwarancję realizowaną w Polsce! Uwaga - nie każdy sprzedawca jest autoryzowanym dystrybutorem!

Nie stosuj witaminy C w basenie

Witamina C to skomplikowany związek chemiczny, który nie powinien być stosowany w basenie. Jego działanie może negatywnie wpłynąć na jakość wody!

Czym wyczyścić basenową pompę ciepła?

Użyj specjalistyczny środek do czyszczenia nalotu na pompie ciepła. Zmniejszony przepływ powietrza oznacza realne straty i większe rachunki za prąd! Chcesz tego uniknąć?

arrow_upward