Pool Refresh - zapach i zmiękczacz do basenu

inSPAration
113210

Zadbaj o świeży zapach wody w Twoim basenie. Wzbogać wodę o dodatkowy składnik nawilżający skórę i dbający o Twoje włosy

  • odświeża zapach wody w basenie
  • zapobiega wysuszaniu skóry
  • butelka: 592ml
138,00 zł
Brutto
Ilość
dostępne

  Obniżone koszty wysyłki

# dotyczy przesyłek kurierskich DPD

  Masz pytanie dotyczące produktu?

# napisz do nas

Pool Refresh

Nigdy więcej drapiącej i swędzącej skóry po pływaniu! Pool Refresh delikatnie zmiękcza wodę basenową, dzięki czemu po wyjściu z basenu Twoja skóra i włosy będą miękkie i jedwabiste. Przekonaj się, że regularne stosowanie tego produktu pomoże z suchością skóry po wyjściu z basenu. W składzie produktu zawarte są m.in. witaminy E i C oraz ekstrakty z aloesu.

Ten dodatek do wody basenowej nie wchodzi w reakcję chemiczną z innymi substancjami obecnymi w wodzie. Jest neutralny wobec pH i innych parametrów wody. Nie pieni się. Jest bardzo przydatny w basenach, w których problemem jest wysoka twardość wody wodociągowej.

Neutralizator zapachu chloru

Pool Refresh dodaje również delikatny kwiatowy aromat do basenu, aby odświeżyć atmosferę wokół basenu.

Zapach chloru i inne substancje chemiczne mimo odpowiedniego składu wody drażnią Twoje drogi oddechowe? Kąpiel w basenie kojarzy Ci się z zapachem chloru? W takim razie zastosuj ten produkt marki InSPAration!

Butelka Pool Refresh to dopracowane lekarstwo dla Twojego basenu. Maskuje zapach chemii basenowej łagodnym, przyjemnym zapachem.

Dawkowanie:

około 50ml na 20.000 litrów wody

Dodaj bezpośrednio do skimmera. Stosuj co tydzień lub po każdym uzdatnianiu basenu w celu utrzymania świeżości przez cały rok.
Uwaga! Po dodaniu większej ilości środków do basenu, odczekaj godzinę zanim dolejesz Pool Refresh.

113210
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Może zainteresują Cię te produkty: