Mycie folii basenowej bywa bardzo pracochłonne. Folia jest szczególnie podatna na tłuste zabrudzenia. Również problem z twardym osadem kamiennym bywa problemem, gdyż najzwyczajniej folii nie można szorować. Gdy przyjdzie czas na porządne umycie basenu foliowanego możemy zaproponować 3 doskonałe produkty, które ułatwią czyszczenie i nie zniszczą folii.

 1. Adisan - tym preparatem wyczyścisz folię z tłustych, lepkich osadów. Ciemne, szare pasy na folii to właśnie pozostałość tłuszczu oraz sadzy z powietrza. Adisanem można również wyczyścić skimmery.
  Dokładny opis preparatu -> Bayrol Adisan

  Czyszczenie basenu foliowanego

 2. Decalcit Super - tym czyścimy całą powierzchnię basenu z zimowych osadów. Preparat usunie żółte i zielone plamy, rozpuści osady z kamienia na ścianach i dnie. Konsystencja żelu bardzo ułatwia nakładanie Decalcitu na ściany. Po posmarowaniu ścian odczekaj 15 minut i spłucz wodą.
  Dokładny opis preparatu -> Decalcit Super 

 3. Bordnet Spray - tym czyścimy górną część basenu, na której jest ciemny, tłusty nalot. Ma działanie podobne do Adisanu. Warto pamiętać, że Bordnet można używać także podczas sezonu kąpielowego - czyścimy nim ciemny nalot ponad lustrem wody.
  Dokładny opis preparatu -> Bordnet Spray

Wymienione produkty są bezpieczne do stosowania w basenach poliestrowych. Wszystkie środki do mycia basenu są dostępne w naszym sklepie od ręki - wysyłka w 24h!

CIEKAWE PORADY DLA UŻYTKOWNIKÓW BASENÓW