Masz już dosyć ciągłego kontrolowania pH wody i ilości chloru? Nie wiesz ile chemii basenowej należy zastosować aby uzyskać prawidłowe parametry?

Blue Connect AstralPool

Blue Connect to Twój nowy asystent podczas dozowania chemii basenowej! Pływająca w basenie bojka wyposażona w elektrodę pomiarową na bieżąco sprawdza wartość najważniejszych parametrów wody.
Dzięki aplikacji w telefonie łatwo zobaczysz jakie są te wartości. Aplikacja podpowie także ile środków basenowych należy dodać aby uzyskać najbardziej optymalne parametry wody.

Pomiar parametrów wody

Blue Connect nieprzerwanie mierzy główne parametry wody basenowej dzięki czujnikowi 4w1:

  • pH
  • temperatura wody
  • Redox (ORP - czyli pośrednio o ilości chloru w wodzie)
  • przewodnictwo

Wyniki pomiarów widoczne są na ekranie aplikacji w smartfonie, a w przypadku znacznych odchyleń przekazywane za pośrednictwem powiadomień lub wiadomości e-mail.

Jak działa Blue Connect

Bojka pomiarowa jest całkowicie wodoodporna. Oznacza to, że nie musimy się martwić o jej zalanie. Od dołu bojki Blue Connect umieszczono specjalną elektrodę pomiarową, która w sposób ciągły analizuje parametr wody. W górnej części bojki znajduje się antena Bluetooth, która na bieżąco przesyła informacje do naszej aplikacji w smartfonie.
Wersja Blue Connect Pro posiada również możliwość podpięcia do sieci WiFi i wysyłania parametrów wody na zdalny serwer w chmurze.

Bojka powinna pozostawać w wodzie przez cały sezon basenowy. Po zakończeniu sezonu chowamy ją do specjalnego pojemnika.

Dla zapewnienia prawidłowych pomiarów w zestawie znajdują się specjalne płyny do kalibracji - co najmniej raz w sezonie należy zrobić kalibrację wzorcową. To niezbyt skomplikowana czynność, której kroki objaśnione są w aplikacji na smartfonie.

W aplikacji Blue Connect wprowadzamy parametry naszego basenu tak aby otrzymywać porady dotyczące wymaganych dawek chemii basenowej.

Aplikacja Blue Connect

Uzyskaj dostęp do pomiarów wody basenowej, gdziekolwiek chcesz i kiedy chcesz ze swojego smartfona za pomocą bezpłatnej aplikacji Blue Connect. Gdy potrzebne są działania, wysyłane jest powiadomienie, a na podstawie wprowadzonych parametrów basenu aplikacja podpowie jak zoptymalizować użycie chemii basenowej.

arrow_upward