Czym odkurzyć wannę spa?

Czy na dnie twojego wymarzonego jacuzzi gromadzi się piasek, paprochy i brud? To częsty problem związany z użytkowaniem ogrodowej wanny spa. Najlepiej regularnie czyścić dno wanny spa, gdyż zalegający brud może stanowić doskonałą pożywkę dla bakterii.

Ręczny odkurzacz do wanny spa

Aby szybko wyczyścić wannę jacuzzi proponujemy aby używać niewielki, ręczny odkurzacz do spa. Działa genialnie i nie wymaga żadnego zasilania ani ładowania. Można nim łatwo, w ciągu kilku chwil wyczyścić dno wanny.

Odkurzanie wanny spa przy pomocy Spa Vac jest niezwykle łatwe. To specjalnie zaprojektowany ręczny odkurzacz do spa, którym szybko można wciągnąć drobinki znajdujące się na dnie wanny czy mini basenu. Nie trzeba go podłączać do prądu, nie ma też baterii - jego działanie jest tak proste, że aż genialne

odkurzacz do wanny Spa Vac

Odkurzacz Spa Vac ma przezroczysty cylinder, do którego zasysana jest woda z brudem i drobinkami. Po zanurzeniu odkurzacza przytrzymujemy palcem końcówkę rączki tak aby powietrze znajdujące się w cylindrze nie wyleciało. Zbliżamy ssawkę odkurzacza do brudu i puszczamy palec zakrywający końcówkę -  dzięki różnicy ciśnień woda wpływa do cylindra i zabiera ze sobą piasek, brud i zanieczyszczenia.

Odkurzacz wystarczy podnieść do góry aby wypuścić wodę z cylindra i wpuścić ponownie powietrze. Specjalne filtry zatrzymują brud.

Genialnie proste! Zobacz jak to wygląda na krótkim filmie.

Bardzo praktyczne i szybkie sprzątanie dna w wannie spa.

Jeśli musisz wymienić wodę w spa to przeczytaj ten artykuł na temat gdzie można wylewać wodę z basenu lub spa?