Czym odkurzyć wannę spa?

Czy na dnie twojego wymarzonego jacuzzi gromadzi się piasek, paprochy i brud? To częsty problem związany z użytkowaniem ogrodowej wanny spa. Najlepiej regularnie czyścić dno wanny spa, gdyż zalegający brud może stanowić doskonałą pożywkę dla bakterii.

Ręczny odkurzacz do wanny spa

Aby szybko wyczyścić wannę jacuzzi, proponujemy użyć niewielki, ręczny odkurzacz do spa. Działa genialnie i nie wymaga żadnego zasilania ani ładowania. Można nim łatwo, w ciągu kilku chwil wyczyścić dno wanny.

Odkurzanie wanny spa przy pomocy Spa Vac jest niezwykle łatwe. To specjalnie zaprojektowany ręczny odkurzacz do spa, którym szybko można wciągnąć drobinki znajdujące się na dnie wanny czy mini basenu. Nie trzeba go podłączać do prądu, nie ma też baterii - jego działanie jest tak proste, że aż genialne

odkurzacz do wanny Spa Vac

Jak korzystać ze Spa Vac?

Odkurzacz Spa Vac ma przezroczysty cylinder, do którego zasysana jest woda z brudem i drobinkami. Po zanurzeniu odkurzacza przytrzymujemy palcem końcówkę rączki tak, aby powietrze znajdujące się w cylindrze nie wyleciało. Zbliżamy ssawkę odkurzacza do brudu i puszczamy palec zakrywający końcówkę - dzięki różnicy ciśnień woda wpływa do cylindra i zabiera ze sobą piasek, brud i zanieczyszczenia. Odkurzacz wystarczy podnieść do góry aby wypuścić wodę z cylindra i wpuścić ponownie powietrze. Specjalne filtry zatrzymują brud.

Genialnie proste! Zobacz jak to wygląda na krótkim filmie.

Odkurzacz akumulatorowy

Jest to wydajne, a jednocześnie super lekkie urządzenie do czyszczenia dna niecki basenowe i SPA. Odkurzacz półautomatyczny przeznaczony jest do basenów o max. głębokości 3 metrów. To nowoczesny sprzęt, który umożliwia ładowanie baterii przez złącze USB, dzięki czemu podładujesz go w każdym miejscu, bez potrzeby szukania specjalnej ładowarki. Możesz podłączyć do niego kij teleskopowy, który zapewni ci większy zasięg sprzątania.

Marka BWT specjalizuje się w produkcji takowych odkurzaczy. Ich modele to:  BC02, BC30, BC50 i PK GIANT. Poręczność, wygoda, zasięg i moc to zdecydowane zalety odkurzaczy automatycznych tej marki. Zaprojektowano je z myślą o potrzebach klienta. A jedną z nich jest ekspresowe i proste odkurzenie niecki basenowej. Odkurzacz pozbędzie się brudu w czasie 30-75 min na pełnej baterii, w zależności od modelu.

Wyposażone są w głowice o różnych kształtach i rozmiarach, dzięki którym dotrzesz do najmniejszych zakamarków w Twoim basenie. Każdy z nich posiada przezroczysty pojemnik na zabrudzenia, który wskazuje ilość zapełnienia zbiornika i wskazuje na jego opróżnienie. Mimo swoich niepozornych kształtów są one w pełni wodoodporne. Posiadają także zawór szybkiego spuszczania wody. po otwarciu którego, woda natychmiast opuścić zbiornik odkurzacza. 

Jeśli musisz wymienić wodę w spa to przeczytaj ten artykuł na temat gdzie można wylewać wodę z basenu lub spa?