SpaTime Pipework Cleaner - czyszczenie instalacji wewnętrznej

SpaTime
112020
  • SpaTime Pipework Cleaner
  • Silny środek do czyszczenia i dezynfekcji dysz i rur w wannie SPA
  • Gruntowne czyszczenie wanny SPA
  • Opakowanie: 1l
97,00 zł
Brutto
Ilość
Dodaj do listy życzeń
wysyłka 24 h

  Darmowa wysyłka powyżej 800 zł

# dotyczy przesyłek kurierskich DPD

rating Brak opinii w tej chwili

Pipework Cleaner SpaTime (System - Rein) to środek do oczyszczania dysz, rur oraz kanalików powietrznychwannach SPA, domowych wannach z hydromasażem oraz jacuzzi. Osady i zanieczyszczenia znajdujące się w wodzie mogą odkładać się w rurach i kanalikach prowadząc do wielu problemów. Zatkane rury czy kanaliki nie tylko uniemożliwiają swobodne korzystanie z wanny SPA czy jacuzzi, ale również znacząco utrudniają przeprowadzanie prawidłowej dezynfekcji wody.

Zalecamy używanie preparatu Piperwork Cleaner przed każdym wypuszczeniem wody z wanny. Wodę razem z resztkami tego środka możemy wypuścić do kanalizacji lub do ogrodu.

Produkt występuje w formie białego granulatu.

Sposób użycia Pipework Cleaner SpaTime

Poniższe czynności należy wykonać przed planowaną wymianą wody w spa.

1. Wsypać 200 g na każde 1000 litrów wody

2. Włączyć wszystkie atrakcje wodne na kilka minut, tak aby środek dotarł do wszystkich miejsc w instalacji hydraulicznej

3. Pozostawić włączoną cyrkulację wody w wannie na około godzinę, a następnie wypuścić całą wodę.

SpaTime

Produkty z serii SpaTime to najwyższej jakości preparaty produkowane przez niemiecką firmę Bayrol – renomowanego producenta chemii basenowej. Środki SpaTime przeznaczone są do pielęgnacji wody w wannach SPA oraz jacuzzi. Preparaty te pozwalają pozbyć się z wody substancji organicznych oraz grzybów, które nie tylko wpływają na obniżenie komfortu kąpiących się, ale mogą również stanowić zagrożenie dla ich zdrowia. Wśród produktów z serii SpaTime znajdą Państwo preparaty pozwalające na kompleksową pielęgnację wody metodą chlorową, bromową oraz na bazie aktywnego tlenu.

Zainteresowanych odpowiednią pielęgnacją wody w wannach spa i jacuzzi zapraszamy do zapoznania się z artykułem zawartym w poradach praktycznych.

112020

Opis

Pojemność:
1 litr

Specyficzne kody

EAN13
4008367122010
MPN
5512201

Pliki do pobrania

Wszystkie opinie o produkcie zbierane są zgodne z DYREKTYWĄ (UE) 2019/2161

Zobacz także