SpaTime Pipework Cleaner - środek czyszczący wannę spa

SpaTime
112020

Silny środek do czyszczenia i dezynfekcji dysz i rur w wannie SPA. Gruntowne czyszczenie wanny SPA.

103,00 zł
Brutto
Ilość
wysyłka 24-48 h

Pipework Cleaner SpaTime
System - Rein

Środek do oczyszczania dysz, rur oraz kanalików powietrznych w wannach SPA, domowych wannach z hydromasażem oraz jacuzzi. Osady i zanieczyszczenia znajdujące się w wodzie mogą odkładać się w rurach i kanalikach prowadząc do wielu problemów. Zatkane rury czy kanaliki nie tylko uniemożliwiają swobodne korzystanie z wanny SPA czy jacuzzi, ale również znacząco utrudniają przeprowadzanie prawidłowej dezynfekcji wody.

Zalecamy używanie preparatu Piperwork Cleaner przed każdym wypuszczeniem wody z wanny. Wodę razem z resztkami tego środka możemy wypuścić do kanalizacji lub do ogrodu.

Produkt występuje w formie granulatu.

Sposób użycia Pipework Cleaner SpaTime

Poniższe czynności należy wykonać przed planowaną wymianą wody w spa.
Wsypać 200 g na każde 1000 litrów wody i włączyć wszystkie atrakcje wodne na kilka minut, tak aby środek dotarł do wszystkich miejsc w instalacji hydraulicznej.

Pozostawić włączoną cyrkulację wody w wannie na około godzinę, a następnie wypuścić całą wodę.

SpaTime

Produkty z serii SpaTime to najwyższej jakości preparaty produkowane przez niemiecką firmę Bayrol – renomowanego producenta chemii basenowej. Środki SpaTime przeznaczone są do pielęgnacji wody w wannach SPA oraz jacuzzi. Preparaty te pozwalają pozbyć się z wody substancji organicznych oraz grzybów, które nie tylko wpływają na obniżenie komfortu kąpiących się, ale mogą również stanowić zagrożenie dla ich zdrowia. Wśród produktów z serii SpaTime znajdą Państwo preparaty pozwalające na kompleksową pielęgnację wody metodą chlorową, bromową oraz na bazie aktywnego tlenu. Zainteresowanych odpowiednią pielęgnacją wody w wannach spa i jacuzzi zapraszamy do zapoznania się z artykułem zawartym w poradach praktycznych.

112020

Opis

Pojemność:
1 litr
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Może zainteresują Cię te produkty: