Chemia basenowa

Wysoka jakość chemii basenowej ma istotne znaczenie dla każdego, kto chce cieszyć się czystą i zdrową wodą w swoim basenie. Niekwestionowanym liderem w produkcji środków chemicznych dla basenów jest niemiecka firma Bayrol. Wszystkie preparaty pochodzą z produkcji na terenie Unii Europejskiej.

Klienci naszego sklepu już dawno przekonali się, dlaczego warto wybrać chemię basenową od renomowanego dostawcy! Atrakcyjne - na pierwszy rzut oka - ceny środków chemicznych sprzedawanych w dużych sieciach marketów budowlanych są kuszące, ale jakość i skuteczność tych produktów jest bardzo niska.

Wygodne i skuteczne w użyciu preparaty Bayrola zapewnią czystą wodę i spokój w użytkowaniu basenu.

chemia basenowa

Chemia na baseny prywatne

Pełna gama chemii basenowej dedykowana na baseny prywatne pokryje zapotrzebowanie każdego klienta. W ciągłej sprzedaży mamy produkty do regulacji pH, środki chlorowe oraz środki bezchlorowe. Mamy również produkty do klarowania wody i walki z glonami. Prezentowane na naszych stronach produkty basenowe znajdują się w naszym magazynie i są gotowe do wysyłki w 24h od chwili złożenia zamówienia. 

Chemia na baseny publiczne

Oferujemy produkty o gwarantowanej jakości do obniżania lub podwyższania wartości pH, a także stabilizowany podchloryn sodu. Płynne produkty są zawsze firmowo zamknięte i zabezpieczone, a także posiadają datę przydatności do użycia.
Gama produktów przeznaczona na baseny publiczne zamawiana jest najczęściej przez hotele oraz pensjonaty. Zamówienia realizujemy w dostawach paletowych lub dostarczamy samodzielnie.

Jak stosować chemię basenową

Wyczerpujące informacje o tym jak stosować chemię basenową, podane dawkowanie i opis problemów z wodą basenową znajdą Państwo w dziale porady praktyczne.

chemia basenowa bayrol