• Pakiet

Zestaw środków na osady wapienne w basenie AstralPool

AstralPool
128026

Zestaw środków na osady wapienne w basenie AstralPool

  • Marka: AstralPool
  • W zestawie: AstralPool pH Minus, AstralPool Flokulant, AstralPool Crystal Block, AstralPool Gelamin i szmatka z mikrofibry
  • Pozbądź się osadów i wyczyść swoją nieckę!
210,00 zł
Brutto

Ten pakiet zawiera

Ilość
Dodaj do listy życzeń
dostępne w 2-5 dni

  Darmowa wysyłka powyżej 800 zł

# dotyczy przesyłek kurierskich DPD

rating Brak opinii w tej chwili

W skład zestawu wchodzą następujące produkty:

1x AstralPool pH Minus 1.5kg

1x AstralPool Flokulant 1kg

1x AstralPool Crystal Block 

1x AstralPool Gelamin 1l

1x Szmatka z mikrofibry

Zestaw do eliminacji osadów wapiennych w basenie AstralPool

Zestaw na osady wapienne AstralPool to produkty, które pomogą Ci się pozbyć osadów wapiennych z niecki basenowej! W pakiecie znajdziesz same przydatne środki, które zabezpieczą Twój basen przed glonami, algami, bakteriami i wysokim pH wody.

Produkty AstralPool pomogą Ci się pozbyć wapiennych osadów, utrzymają pH Twojej wody w normie, a na dodatek zagwarantują krystalicznie czystą wodę.

Zadbaj o wygląd i czystość niecki z AstralPool!

Co otrzymasz w zestawie:

AstralPool pH Minus 1.5kg

Produkt pH Minus utrzymuje optymalny poziom pH wody basenowej. Ogranicza także osadzanie się wapnia. Aby zastosować produkt w basenie, należy rozpuścić granulki w naczyniu z wodą, a następnie wlać roztwór do basenu. Granulki szybko się rozpuszczają i nie pozostawią białego osadu. Są bezpieczne dla skóry oraz oczu. Produkt jest odpowiedni do wszystkich rodzajów basenów i dostępny w dwóch rozmiarach: 1.5 kg i 5 kg. Zapewnij sobie czystą i klarowną wodę basenową już dziś.

AstralPool Flokulant 1kg

Flokulant to środek do usuwania zmętnień wody basenowej. Tabletki, które znajdują się w woreczku, to specjalne tabletki chloru, które wspomagają pracę filtra. Regularne stosowanie produktu gwarantuje krystalicznie czystą wodę. Przeznaczony jest do filtrów piaskowych i skimmerów, w których to należy umieszczać woreczek. Lśniąca i czysta woda, tylko w Twoim basenie!

AstralPool Crystal Block

Crystal Block to sprawdzony flokulant w formie żelowych tabletek, które umieszcza się w skimmerze. Możesz je używać zamiast woreczków flokujących. Tabletki te pozbywają się zmętnień, zapewniając lśniącą klarowność. Na dodatek poprawiają wydajność filtra oraz zwiększają skuteczność użytych środków dezynfekujących. Przeznaczone są do stosowania w filtrach piaskowych.

AstralPool Gelamin 1l

To skuteczny żel do mycia basen, który precyzyjnie usuwa wszelkie osady wapienne, rdzę, a nawet przebarwienia. Ma obojętne pH, dzięki czemu nie psuje jakości wody basenowej oraz nie zakłóca działania innych środków chemicznych. Świetnie sprawdzi się podczas sprzątania basenu po zimie. Przeznaczony do basenów foliowanych oraz poliestrowych. To świetny i skuteczny środek, który po prostu musisz mieć!

Szmatka z mikrofibry

Jedyny w swoim rodzaju produkt, który pomoże precyzyjnie wyczyścić nieckę basenową. Poradzi sobie nawet z uporczywym brudem. Jej miękki materiał zabezpiecza elementy aluminiowe przed porysowaniem czy uszkodzeniem. Dzięki niej zaaplikujesz środki czyszczące na każdą powierzchnię basenu.

128026
Wszystkie opinie o produkcie zbierane są zgodne z DYREKTYWĄ (UE) 2019/2161

Zobacz także