• Pakiet

Zestaw środków do szybkiej dezynfekcji wody basenowej AstralPool

AstralPool
128024

Zestaw środków do szybkiej dezynfekcji wody basenowej AstralPool

  • Marka: AstralPool
  • W zestawie: AstralPool Chlor Szok, AstralPool Algicide, AstralPool Flokulant
  • Czas na chlorowanie szokowe!
265,00 zł

Zamiast 268,00 zł

Brutto

Ten pakiet zawiera

Ilość
Dodaj do listy życzeń
dostępne w 2-5 dni

  Darmowa wysyłka powyżej 800 zł

# dotyczy przesyłek kurierskich DPD

rating Brak opinii w tej chwili

W skład zestawu wchodzą następujące produkty:

1x AstralPool Chlor Szok 1kg

1x AstralPool Algicide 5l

1x AstralPool Flokulant 1kg

Zestaw do szybkiej dezynfekcji wody basenowej AstralPool

Zestaw startowy chemii AstralPool to produkty, które na start zagwarantują ci perfekcyjną jakość wody basenowej! W pakiecie znajdziesz same przydatne środki, które zabezpieczą Twój basen przed glonami, algami, bakteriami i wysokim pH wody.

Produkty AstralPool pomogą Ci się pozbyć zanieczyszczeń z wody, a także szybko i sprawnie przeprowadzą dezynfekcję wody. Każdy środek ma wysoką czystość chemiczną, nie szkodzi wodzie basenowej i nie tworzy białych osadów.

Zadbaj o wygląd i czystość niecki z AstralPool!

Co otrzymasz w zestawie:

AstralPool Chlor Szok 1kg

To preparat do szokowego chlorowania wody basenowej, który błyskawicznie zdezynfekuje i oczyści wodę z bakterii, glonów i alg. Produkt eliminuje także zmętnienia wody, zieloną i brązową wodę. Szybko się rozpuszcza i nie pozostawia białych osadów. Występuje w formie granulatu, który należy rozpuścić w wiadrze z wodą i dopiero wlać do basenu. To sprawdzony i skuteczny środek, który zrobi porządek w Twojej wodzie!

AstralPool Algicide 5l

Antyglon to produkt zalecany do regularnej pielęgnacji wody basenowej. Niesamowicie skuteczny w walce z glonami, algami i bakteriami. Błyskawicznie rozpuszcza się w wodzie i przynosi oczekiwane efekty. Dozowany bezpośrednio do basenu, co ułatwia jego stosowanie. Sprzedawany w 5-litrowym opakowaniu. Pozbądź się glonów i ciesz się krystalicznie czystą wodą!

AstralPool Flokulant 1kg

Flokulant to środek, który odpowiada za usuwanie zmętnień wody basenowej. Tabletki, które znajdują się w woreczku, to specjalne tabletki chloru, które wspomagają pracę filtra. Regularne stosowanie produktu gwarantuje krystalicznie czystą wodę. Przeznaczony jest do filtrów piaskowych i skimmerów, w których to należy umieszczać woreczek. Lśniąca i czysta woda, tylko w Twoim basenie!

128024
Wszystkie opinie o produkcie zbierane są zgodne z DYREKTYWĄ (UE) 2019/2161

Zobacz także