• Pakiet

Zestaw startowy do pielęgnacji wody basenowej AstralPool

AstralPool
128022

Zestaw startowy do pielęgnacji wody basenowej AstralPool

  • Marka: AstralPool
  • W zestawie: AstralPool pH Minus, AstralPool Multi Action Plus, AstralPool Algicide oraz AstralPool Chlor Szok
  • Czas na nowy start!
410,00 zł

Zamiast 417,00 zł

Brutto

Ten pakiet zawiera

Ilość
Dodaj do listy życzeń
dostępne w 2-5 dni

  Darmowa wysyłka powyżej 800 zł

# dotyczy przesyłek kurierskich DPD

rating Brak opinii w tej chwili

W skład zestawu wchodzą następujące produkty:

1x AstralPool pH Minus 1.5kg

1x AstralPool Multi Action Plus 5kg

1x AstralPool Algicide 5l

1x AstralPool Chlor Szok 1kg

Zestaw startowy chemii do basenu AstralPool

Zestaw startowy chemii AstralPool to produkty, które na start zagwarantują ci perfekcyjną jakość wody basenowej! W pakiecie znajdziesz same przydatne środki, które zabezpieczą Twój basen przed glonami, algami, bakteriami i wysokim pH wody.

Produkty AstralPool pomogą Ci się pozbyć zanieczyszczeń z wody, a także szybko i sprawnie przeprowadzą dezynfekcję wody. Każdy środek ma wysoką czystość chemiczną, nie szkodzi wodzie basenowej i nie tworzy białych osadów.

Zadbaj o wygląd i czystość niecki z AstralPool!

Co otrzymasz w zestawie:

AstralPool pH Minus 1.5kg

To produkt, który skutecznie obniża pH wody basenowej. PH Minus ogranicza osadzanie się wapnia i utrzymuje jakość wody na odpowiednim poziomie. Aby prawidłowo zastosować środek w basenie, należy rozpuścić granulki w pojemniku z wodą, a następnie wlać do basenu. Granulki szybko rozpuszczają się w wodzie i nie tworzą białego osadu. Są bezpieczne dla skóry i oczu. Produkt przystosowano do wszystkich rodzajów basenów. Sprzedawany jest w dwóch rozmiarach 1.5 oraz 5kg. Zadbaj o jakość wody.

AstralPool Multi Action Plus 5kg

Multi Action Plus to wielofunkcyjny chlor w tabletkach o powolnym rozpuszczaniu. Występuje w formie dużych 250g tabletek, które dezynfekują wodę basenową, a także osłabiają algi, glony, bakterie i drobnoustroje. Tabletki umieszcza się w skimmerze. Produkt ten krystalizuje wodę basenową i dba o jej dobrą jakość, jak i wygląd. Środek ma wysoką czystość chemiczną, a jego stosowanie nie stwarza zagrożenia dla użytkowników. Ze względu na duży rozmiar tabletek, sprzedawany jest w 5-kilogramowych opakowaniach. To idealny chlor do Twojego basenu!

AstralPool Algicide 5l

Antyglon to produkt zalecany do regularnej pielęgnacji wody basenowej. Niesamowicie skuteczny w walce z glonami, algami i bakteriami. Błyskawicznie rozpuszcza się w wodzie i przynosi oczekiwane efekty. Dozowany bezpośrednio do basenu, co ułatwia jego stosowanie. Sprzedawany w 5-litrowym opakowaniu. Pozbądź się glonów i ciesz się krystalicznie czystą wodą!

AstralPool Chlor Szok 1kg

To preparat do szokowego chlorowania wody basenowej, który błyskawicznie zdezynfekuje i oczyści wodę z bakterii, glonów i alg. Produkt eliminuje także zmętnienia wody, zieloną i brązową wodę. Szybko się rozpuszcza i nie pozostawia białych osadów. Występuje w formie granulatu, który należy rozpuścić w wiadrze z wodą i dopiero wlać do basenu. To sprawdzony i skuteczny środek, który zrobi porządek w Twojej wodzie!

128022
Wszystkie opinie o produkcie zbierane są zgodne z DYREKTYWĄ (UE) 2019/2161

Zobacz także