• Pakiet

Zestaw produktów do mycia basenu

128014
  • Zestaw produktów do mycia basenu
  • Decalcit, Bordnet, szmatka z mikrofibry i gąbka z rączką
  • Idealny zestaw do Twojego basenu!
135,00 zł

Zamiast 136,50 zł

Brutto

Ten pakiet zawiera

Ilość
Dodaj do listy życzeń
dostępne w 2-5 dni

  Darmowa wysyłka powyżej 800 zł

# dotyczy przesyłek kurierskich DPD

rating Brak opinii w tej chwili

W skład zestawu wchodzą następujące produkty:

1x Decalcit 1l

1x Bordnet 1l

1x Szmatka z mikrofibry

1x Gąbka z rączką Bayrol

Zestaw chemii basenowej do czyszczenia basenu ogrodowego

To idealne rozwiązanie dla użytkowników i posiadaczy basenu! Kup w zestawie i ciesz się zaoszczędzonym czasem i pieniędzmi!

Dzięki zestawowi do mycia basenu kupisz sprawdzone i dopasowane produkty, które zadbają, aby wszystkie zanieczyszczenia znajdujące się w Twoim basenie, w bezpieczny i szybki sposób zostały usunięte. Zadbaj o porządek w swoim i basenie i kąp się w czystej, przejrzystej wodzie!

Co otrzymasz w zestawie:

Decalcit 1l

To skuteczny i wydajny środek do czyszczenia twardych i szorstkich zabrudzeń w basenie. Zapobiega powstawaniu glonów. Nadaje się także do mycia łazienek i pryszniców. Rozpuszcza brud, złoża metali oraz stare osady wapienne, dzięki temu jest wysoce skuteczny. Jest niesamowicie łatwy w aplikacji, a przy tym zapewnia szybki efekt. Niesamowitą zaleta jest jego uniwersalność, ponieważ nadaje się do wszystkich typów filtrów oraz do wszystkich rodzajów basenów. Produkt rozcieńcza się w stosunku 1:5.

Bordnet 1l

Produkt służy do czyszczenia linii wody, okolic skimmera, a nawet do SPA. Wysoce skutecznie usuwa ciemne naloty i tłuste zabrudzenia. Nadaje się także do czyszczenia basenu po zimie. Rozpuszcza osady z kurzu i rdzy. Pozbywa się pozostałości po olejkach do opalania, kosmetykach czy kremach. Nie niszczy niecki basenowej, jest bezpieczny i wydajny. Gotowy do bezpośredniego użycia w basenie.

Szmatka z mikrofibry

To niezastąpiony produkt do czyszczenia niecki basenowej z uporczywego brudu. Zabezpiecza elementy aluminiowe przed porysowaniem czy uszkodzeniem. Dzięki niej zaaplikujesz środki czyszczące na każdą powierzchnię basenu.

Gąbka z rączką Bayrol

Gąbka służy do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni basenu. Sprawdzi się przy czyszczeniu linii wodnej w napełnionym basenie. Zapewnia skuteczne i bezpieczne czyszczenie powierzchni. Jej lekko szorstka powierzchnia ułatwia czyszczenie starego brudu. Nadaje się do każdego rodzaju basenu. Idealna do stosowania sprayu Bordnet. 

128014
Wszystkie opinie o produkcie zbierane są zgodne z DYREKTYWĄ (UE) 2019/2161