• Pakiet

Zestaw chemii do basenu ogrodowego 24000 litrów

128008

Chemia basenowa w zestawie dla basenu ogrodowego o pojemności 24000 litrów. Zestaw chemii basenowej.

660,00 zł
Brutto

Ten pakiet zawiera

Ilość
magazyn zewnętrzny

  Obniżone koszty wysyłki

# dotyczy przesyłek kurierskich DPD

  Masz pytanie dotyczące produktu?

# napisz do nas

Zestaw chemii basenowej - basen stały 24000 litrów

Kupując w zestawie oszczędzasz i masz pewność, że kupujesz to co potrzebne! Jeżeli chcesz mieć pewność, że Twój basen będzie prawidłowo utrzymany kup ten zestaw niezbędnych produktów!

W skład zestawu wchodzą następujące produkty:

  • 1x Tester paskowy Palintest
  • 2x pH-Minus 6 kg (24 saszetki po 500g)
  • 1x Complete&Easy 4,48 kg (16 saszetek)
  • 1x Superflock Plus 1 kg (8 kartuszy)

Komplet wystarczy na start i pierwszy miesiąc użytkowania. Zestaw przeznaczony dla basenów wyposażonych w filtr piaskowy.

Jaka chemia basenowa jest potrzebna do basenu

Dowiedz się jak wykonać najważniejsze czynności związane z dozowaniem chemii basenowej. To cztery podstawowe kroki - badanie pH i jego obniżanie; dezynfekcja chlorem lub aktywnym tlenem; zapobieganie glonom; klarowanie wody. Omijając jeden z tych czterech kroków możesz łatwo doprowadzić do problemów z wodą basenową.

Jeżeli jesteś posiadaczem basenu od niedawna to zachęcamy do zapoznania się z poradami praktycznymi .

Chemia basenowa w zestawie

Tester paskowy do basenu Palintest

Służy do szybkiej kontroli wody w basenie. Na papierku można odczytać wartość: ph, wolny chlor, całkowity chlor, alkaliczność, twardość całkowitą. W opakowaniu jest 50 pasków testowych.

pH - Minus

Środek służący do obniżania wartości pH wody w basenie. Utrzymywanie optymalnego zakresu pH 7,0 - 7,4 zagwarantuje skuteczne działanie pozostałych środków chemicznych, zminimalizuje podrażnienia oczu i skóry oraz zmniejszy problem z odkładaniem się osadów wapnia. Produkt pH-Minus Bayrol jest jednym z częściej używanych środków, gdyż pH wody w basenie ma naturalną tendencję do wzrastania.

Complete & Easy

Podwójne saszetki do dezynfekcji i pielęgnacji wody w basenie. Produkt jest bardzo skuteczny i zapewnia szybką dezynfekcję wody w basenie. Z basenu można korzystać już 15 minut po użyciu podwójnych saszetek. Pozostałe składniki likwidują glony oraz powodują szybsze klarowanie wody. Co ważne Bayrol nie stosuje w Complete & Easy siarczanu miedzi! Jest to ważne, ponieważ miedź jest metalem ciężkim, szkodliwym dla zdrowia.

Superflock Plus

Koagulant, który skutecznie radzi sobie z najmniejszymi zanieczyszczeniami wody. Z jego pomocą można usunąć koloidalnie rozpuszczone oraz częściowo rozpuszczone w wodzie zanieczyszczenia, które normalnie nie osadziłyby się na filtrze. Specjalna formuła wiąże i zatrzymuje w filtrze rozpuszczone fosforany, które są podstawowym pożywieniem dla glonów. Użytkownik uzyskuje zatem wodę krystalicznie czystą i wolną od związków powodujących rozwój alg i bakterii. Jego stosowanie polepsza jakość wody, dzięki czemu staje się ona krystalicznie czysta - znika problem zmętnienia. Stosować wyłącznie w połączeniu z filtrami piaskowymi.

128008
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.