• Pakiet

Zestaw do basenu Chlor + antyglon BAYROL

128006
  • Zestaw środków basenowych
  • Dla różnej wielkości basenów
  • Produkty BAYROL
  • W zestawie taniej!
665,00 zł

Zamiast 691,00 zł

Brutto

Ten pakiet zawiera

Ilość
Dodaj do listy życzeń
dostępne w 2-5 dni

  Darmowa wysyłka powyżej 800 zł

# dotyczy przesyłek kurierskich DPD

rating Brak opinii w tej chwili

W skład zestawu wchodzą następujące produkty:

  • 1x Chlorifix 1 kg
  • 1x Chloriklar 1 kg
  • 1x Chlorilong Power 5 
  • 1x Desalgine Jet 5l

Chlor w zestawie z antyglonem

Kupując w zestawie masz pewność, że wybierasz to co potrzebne! Komplet konkretnych środków do basenu do zwalczania zielonej wody, bakterii oraz wirusów. Przeznaczony dla basenów ogrodowych lub basenów wewnętrznych wyposażonych w skimmer.

Jakie środki są potrzebne do prawidłowej dezynfekcji chlorowej wody w basenie?

Najbardziej skuteczną dezynfekcję wody oraz zwalczanie glonów zapewnia odpowiedna dawka chloru połączona ze środkiem zapobiegającym rozwojowi glonów. W tym zestawie otrzymasz chlor do szybkiego działania - w proszku oraz tabletkach. To idealne produkty do wykonania tzw. szokowego chlorowania wody. Można je wykorzystać np. po nalaniu świeżej wody do basenu lub jeśli w basenie wystąpią problemy z mętnością.

W komplecie znajduje się również Chlorilong - czyli środek w dużych tabletkach do podtrzymywania poziomu chloru w trakcie całego tygodnia. Wystarczy dodać 1 lub 2 tabletki do skimmera raz na tydzień i poziom chloru powinien utrzymywać się na bezpiecznym poziomie.

Środek chlorowy zawsze warto wspomagać algicydem, czyli środkiem oddziałującym na glony. Wtedy skuteczność chlorowania jest naprawdę rewelacyjna. Codtygodniowa dawka powinna uchronić przez rozwojem glonów oraz mętności wody. 

Zestaw Bayrol:

Chlorifix

Szybki chlor w proszku. Najlepszy zaraz po napełnieniu basenu! Można też używać go okresowo, w przypadku problemów z wodą. Ma tą zaletę, że można go wsypywać bezpośrednio do wody. Nie osadza się na dnie i nie odbarwia go. Działa bardzo szybko.

Chloriklar

Szybki chlor tabletkowy. Doskonale zwalcza mętność wody - klaruje ją. Warto używać go gdy z wodą zacznie robić się coś niepokojącego. Musujące tabletki rozpuszczają się błyskawicznie. Najlepiej dodawać je przez skimmer.

Chlorilong

Duże tabletki z chlorem zapewnią podtrzymanie poziomu chloru w wodzie basenowej. Jedna lub dwie tabletki powinny być zawsze w skimmerze. Warto dodać, że chlor w tej postaci utrzymuje się dłużej w wodzie i nie jest niszczony przez promienie słoneczne tak jak to może wystąpić w przypadku innych preparatów. Stały poziom chloru w wodzie uchroni przed większością problemów z wodą.

Desalgine Jet

Płyn, który likwiduje rozwój glonów w wodzie basenowej. Duża ilość słońca oraz wysoka temperatura to warunki sprzyjające zielenieniu wody. Działanie chloru należy wspomagać tym bezpiecznym środkiem na algi. Wtedy woda będzie zabezpieczona przed rozwojem glonów, grzybów i skuteczniej zdezynfekowana.

128006
Wszystkie opinie o produkcie zbierane są zgodne z DYREKTYWĄ (UE) 2019/2161

Zobacz także