• Zestaw

Zestaw chemii basenowej - basen 24000 litrów

Chemia basenowa w zestawie dla basenu rozkładanego. Zestaw chemii basenowej dla basenów rozporowych.

Ten zestaw zawiera

425,00 zł

Zamiast 455,00 zł

Ilość
magazyn zewnętrzny - wysyłka 3-10 dni
  Masz pytanie dotyczące produktu?

# napisz do nas

  Wydłużony czas oczekiwania

# występują problemy z dostępnością niektórych produktów

Zestaw chemii basenowej - basen 24000 litrów

Kupując w zestawie oszczędzasz i masz pewność, że kupujesz to co potrzebne! Jeżeli chcesz mieć pewność, że Twój basen będzie prawidłowo utrzymany kup ten zestaw niezbędnych produktów!

W skład zestawu wchodzą następujące produkty:

  • 1x Tester paskowy Palintest
  • 1x pH-Minus 6 kg (12 saszetki po 500g)
  • 1x Complete&Easy 4,48 kg (16 saszetek)
  • 1x Superklar 0,5l

Komplet wystarczy na start i pierwszy miesiąc użytkowania. Przeznaczony dla basenów z małym filtrem kartuszowym lub filtrem piaskowym.

Jaka chemia basenowa jest potrzebna do basenu

Dowiedz się jak wykonać najważniejsze czynności związane z dozowaniem chemii basenowej. To cztery podstawowe kroki - badanie pH i jego obniżanie; dezynfekcja chlorem lub aktywnym tlenem; zapobieganie glonom; klarowanie wody. Omijając jeden z tych czterech kroków możesz łatwo doprowadzić do problemów z wodą basenową.

Jeżeli jesteś posiadaczem basenu od niedawna to zachęcamy do zapoznania się z poradami praktycznymi .

Chemia basenowa w zestawie

Tester paskowy do basenu Palintest

Służy do szybkiej kontroli wody w basenie. Na papierku można odczytać wartość: ph, wolny chlor, całkowity chlor, alkaliczność, twardość całkowitą. W opakowaniu jest 50 pasków testowych.

pH - Minus

Środek służący do obniżania wartości pH wody w basenie. Utrzymywanie optymalnego zakresu pH 7,0 - 7,4 zagwarantuje skuteczne działanie pozostałych środków chemicznych, zminimalizuje podrażnienia oczu i skóry oraz zmniejszy problem z odkładaniem się osadów wapnia. Produkt pH-Minus Bayrol jest jednym z częściej używanych środków, gdyż pH wody w basenie ma naturalną tendencję do wzrastania.

Complete & Easy

Podwójne saszetki do dezynfekcji i pielęgnacji wody w basenie. Produkt jest bardzo skuteczny i zapewnia szybką dezynfekcję wody w basenie. Z basenu można korzystać już 15 minut po użyciu podwójnych saszetek. Pozostałe składniki likwidują glony oraz powodują szybsze klarowanie wody. Co ważne Bayrol nie stosuje w Complete & Easy siarczanu miedzi! Jest to ważne, ponieważ miedź jest metalem ciężkim, szkodliwym dla zdrowia.

Superklar

Płynny koagulant, który skutecznie radzi sobie z najmniejszymi zanieczyszczeniami wody. Z jego pomocą można usunąć koloidalnie rozpuszczone oraz częściowo rozpuszczone w wodzie zanieczyszczenia, które normalnie nie osadziłyby się na filtrze. Jego stosowanie polepsza jakość wody, dzięki czemu staje się ona krystalicznie czysta - znika problem zmętnienia.

128006
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

arrow_upward