• Pakiet

Zestaw startowy do mini basenów BAYROL

128002
  • Zestaw produktów dla basenu ogrodowego
  • Baseny rozporowe i stelażowe
  • Zestaw dla basenów o pojemność do 10.000 l
  • W zestawie taniej!
245,00 zł
Brutto

Ten pakiet zawiera

Ilość
Dodaj do listy życzeń
dostępne w 2-5 dni

  Darmowa wysyłka powyżej 800 zł

# dotyczy przesyłek kurierskich DPD

rating Brak opinii w tej chwili

W skład zestawu wchodzą następujące produkty:

  • 1x Tester paskowy do badania pH i chloru
  • 1x pH-Minus 1,5 kg
  • 6x Complete&Easy 0,28 kg (saszetki)
  • 1x Superklar 0,5l

Zestaw chemii do mini basenów

Kupując w zestawie masz pewność, że wybierasz to co potrzebne! Komplet podstawowych środków do basenu wystarczy na start i pierwszy miesiąc użytkowania. Przeznaczony dla basenów z małym filtrem kartuszowym lub filtrem piaskowym. Dobór produktów firmy Bayrol jest nieprzypadkowy - to najskuteczniejsze produkty do basenu, dzięki którym woda jest czysta.

Jakie środki są potrzebne do utrzymania basenu ogrodowego?

Dla prawidłowego utrzymywania basenu niezbędne jest dozowanie środków w odpowiedniej kolejności. Tą czynność można podzielić na cztery podstawowe kroki - badanie pH i jego obniżanie; dezynfekcja chlorem lub aktywnym tlenem; zapobieganie glonom; klarowanie wody. Omijając jeden z tych czterech kroków możesz łatwo doprowadzić do problemów z wodą basenową. Jeżeli jesteś posiadaczem basenu od niedawna to zachęcamy do zapoznania się z poradami praktycznymi.

Co otrzymasz w zestawie:

Tester paskowy do badania wody

Służy do szybkiej kontroli wody w basenie. Na papierku można odczytać wartość: ph, wolny chlor, alkaliczność. W opakowaniu jest 50 pasków testowych.

pH - Minus

Środek służący do obniżania wartości pH wody w basenie. Utrzymywanie optymalnego zakresu pH 7,0 - 7,4 zagwarantuje skuteczne działanie pozostałych środków chemicznych, zminimalizuje podrażnienia oczu i skóry oraz zmniejszy problem z odkładaniem się osadów wapnia. Produkt pH-Minus Bayrol jest jednym z częściej używanych środków, gdyż pH wody w basenie ma naturalną tendencję do wzrastania.

Complete & Easy

Podwójne saszetki do dezynfekcji i pielęgnacji wody w basenie. Produkt jest bardzo skuteczny i zapewnia szybką dezynfekcję wody w basenie. Z basenu można korzystać już 15 minut po użyciu podwójnych saszetek. Pozostałe składniki likwidują glony oraz powodują szybsze klarowanie wody. Co ważne Bayrol nie stosuje w Complete & Easy siarczanu miedzi! Jest to ważne, ponieważ miedź jest metalem ciężkim, szkodliwym dla zdrowia.

Superklar

Płynny koagulant, który skutecznie radzi sobie z najmniejszymi zanieczyszczeniami wody. Z jego pomocą można usunąć koloidalnie rozpuszczone oraz częściowo rozpuszczone w wodzie zanieczyszczenia, które normalnie nie osadziłyby się na filtrze. Jego stosowanie polepsza jakość wody, dzięki czemu staje się ona krystalicznie czysta - znika problem zmętnienia.

128002
Wszystkie opinie o produkcie zbierane są zgodne z DYREKTYWĄ (UE) 2019/2161

Zobacz także